Karta graficzna AFOX GeForce GT 610 AF610-2048D3L7-V8
AFOX GeForce GT 610 AF610-2048D3L7-V8 2023 rokkrótka |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AFOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AFOX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AFOX GeForce GT 610 AF610-2048D3L7-V8
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AFOX Karta graficzna - Geforce GT610 2GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Fan V8 | 171 zł |
AFOX Geforce GT610 2GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Fan V8 AF610-2048D3L7-V8 | 273 zł |
Karta graficzna AFOX AF610-2048D3L7-V8 | 251 zł |
AFOX Karta graficzna - Geforce GT610 2GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Fan V8 | 171 zł |
Karta graficzna AFOX GeForce GT 610 2GB DDR3 (AF610-2048D3L7-V8) | 173 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →