Karta graficzna AFOX GeForce GT 710 AF710-2048D3L5
AFOX GeForce GT 710 AF710-2048D3L5 2023 rokkrótka |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AFOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AFOX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AFOX GeForce GT 710 AF710-2048D3L5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AFOX GT710 2GB DDR3 LP 64BIT DVI/HDMI/VGA AF710-2048D3L5 4897033782944 | 286 zł |
AFOX Karta graficzna Geforce GT710 2GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP KGAFXN71 | 194 zł |
AFOX Karta graficzna Geforce GT710 2GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP 66644 | 194 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →