Karta graficzna AFOX GeForce GT 710 AF710-4096D3L7-V1
Zdjęcia 4 |
AFOX GeForce GT 710 AF710-4096D3L7-V1 2023 rokkrótka |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AFOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AFOX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AFOX GeForce GT 710 AF710-4096D3L7-V1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AFOX Karta graficzna - Geforce GT710 4GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP V1 KGA | 222 zł |
AFOX GeForce GT 710 4GB GR-GFP-AFOX-0024 | 269 zł |
AFOX Karta graficzna - Geforce GT710 4GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP V1 127 | 222 zł |
Karta graficzna - Geforce GT710 4GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP V1 | 245 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →