Karta graficzna AFOX GeForce 210 AF210-512D3L3-V2
AFOX GeForce 210 AF210-512D3L3-V2 2022 rokkrótka |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AFOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AFOX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AFOX GeForce 210 AF210-512D3L3-V2
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AFOX Geforce GT210 512MB DDR3 DVI HDMI VGA LP AF210-512D3L3-V2 | 189 zł |
AFOX Karta graficzna GeForce GT210 512MB DDR3 DVI HDMI VGA LP V2 KGAFXN210 | 128 zł |
AFOX AFOX GEFORCE GT210 512MB DDR3 DVI HDMI VGA LP V2 AF210-512D3L3-V2 | 136 zł |
AFOX GEFORCE GT210 512MB DDR3 DVI HDMI VGA LP V2 AF210-512D3L3-V2 | 162 zł |
AFOX Karta graficzna GeForce GT210 512MB DDR3 DVI HDMI VGA LP V2 113453 | 128 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →