Karta graficzna AFOX GeForce GT 610 AF610-1024D3L7-V5
AFOX GeForce GT 610 AF610-1024D3L7-V5 |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AFOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AFOX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AFOX GeForce GT 610 AF610-1024D3L7-V5
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AFOX Karta graficzna GeForce GT610 1GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP V5 KGAFX | 156 zł |
AFOX GeForce GT610 1GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP V5 AF610-1024D3L7-V5 | 165 zł |
AFOX GEFORCE GT610 1GB DDR3 64BIT DVI HDMI VGA LP V5 AF610-1024D3L7-V5 | 165 zł |
AFOX Karta graficzna GeForce GT610 1GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP V5 11345 | 156 zł |
Karta graficzna AFOX GeForce GT 610 1GB DDR3 (AF610-1024D3L7-V5) | 156 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →