Płyta główna ASRock Z690 Phantom Gaming-ITX/TB4
Zdjęcia 6 |
ASRock Z690 Phantom Gaming-ITX/TB4
Przeznaczenie:do kompaktowych PC, gamingowa
Format:mini-ITX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel Z690
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:6400 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:Thunderbolt 4, DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup ASRock Z690 Phantom Gaming-ITX/TB4
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASRock MB Intel 1700 Z690 Phantom Gaming-ITX/TB4Obsługuje procesory Intel Core 12. generacji (LGA1700)
11-fazowy SPS Dr.MOS Power Design
Obsługuje DDR5 6400 MHz (OC)
1 PC... więcejIe 5.0 x16
Opcje wyjścia graficznego: HDMI, DisplayPort, Amazon.plZłóż skargę | 1 517 zł |
ASRock Z690 Phantom Gaming-ITX/TB4 P?yta g?ówna - Intel Z690 - Intel LGA17P?yta g?ówna, mini ITX, Gniazdo LGA1700, Z690 Chipset, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C Gen 2x2, USB4, Bluetooth, 2.5 Giga... więcejbit LAN, Wi-Fi, wbudowana karta graficzna (konieczny procesor), High Definition Audio (8-kana?ów) Proshop.plZłóż skargę | 1 065 zł |
ASrock Z690 Phantom Gaming-ITX/TB4 DDR5Architektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plZłóż skargę | 1 199 zł |
ASrock Z690 Phantom Gaming-ITX/TB4 DDR5Architektura pamięci RAM:Dual-Channe RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 229 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! ASROCK Z690 PHANTOM GAMING-ITX/TB4 LGA1700 2x DDR5 H | 1 050 zł |
ASRock Z690 PHANTOM GAMING-ITX/TB4 | 1 257 zł |
Płyta główna ASROCK Z690 PHANTOM GAMING-ITX/TB4 LGA1700 MiniITX | 1 449 zł |
Seria ASRock Phantom (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 736 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 529 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, bez podświetlenia
od 432 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4533 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 459 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, CrossFire, bez podświetlenia
od 1 425 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 346 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, CrossFire, bez podświetlenia
od 309 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 793 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 629 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 711 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2
od 912 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 099 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 6600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 729 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, M.2, CrossFire, bez podświetlenia
od 719 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570, 4 x DDR4, DIMM, 4066 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, bez podświetlenia
od 1 197 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 686 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 517 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 2 x DDR5, DIMM, 6800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 4, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 743 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 529 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, bez podświetlenia
od 1 261 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650E, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 759 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 249 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 294 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 273 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 412 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 736 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 505 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 619 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2