Płyta główna ASRock Z690 Extreme
Wideo 12Zdjęcia 8 |
Zamknij
Menu
ASRock Z690 Extreme
Przeznaczenie:gamingowa
Format:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel Z690
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:5000 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup ASRock Z690 Extreme
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASRock Z690 Extreme P?yta g?ówna - Intel Z690 - Intel LGA1700 socket - DDRP?yta g?ówna, ATX, Intel LGA1700 Socket, Intel Z690, 1 x PCI-Express 5.0 x16 & 2 x PCI-Express 3.0 x16, Dual DDR4-3200 - 4 x... więcejDIMM slots, 8 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 3.0 (2242 / 2260 / 2280) / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 Type A & C, DisplayPort 1.4 / HDMI 2.1 Po??czenie, Realtek RTL8125 2.5 Gigabit LAN, Intel Xe Graphics wsparcie (Wymagane CPU), Realtek ALC1220 HD Audio (8-Kana?y) Proshop.plZłóż skargę | 909 zł |
Płyta główna ASROCK Z690 ExtremePłyta główna ASROCK Z690 Extreme korzysta z rozwiązania Dr.MOS wykorzystująceg Electro.plZłóż skargę | 1 194 zł |
Płyta główna ASROCK Z690 ExtremePłyta główna ASROCK Z690 Extreme korzysta z rozwiązania Dr.MOS wykorzystująceg Avans.plZłóż skargę | 1 194 zł |
Płyta główna ASROCK Z690 ExtremePłyta główna ASROCK Z690 Extreme korzysta z rozwiązania Dr.MOS wykorzystująceg Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 199 zł |
ASrock Z690 Extreme DDR4Architektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plZłóż skargę | 1 179 zł |
ASrock Z690 Extreme DDR4Architektura pamięci RAM:Dual-Channe RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 199 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! asrock Płyta główna Z690 Extreme DDR4 4DDR4 DP/HDMI | 887 zł |
Seria ASRock Extreme (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 747 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2
od 887 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 880 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, DualBIOS, Wi-Fi, nadaje się do górnictwa
od 460 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel Z390, 4 x DDR4, DIMM, 4300 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, DualBIOS, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 840 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel Z590, 4 x DDR4, DIMM, 4800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
Wideo recenzje
Porównanie 3 MOBASÓW Z690 DDR4 / Temperatury VRM / Funkcjonalność
21 lutego 202238 655 przegląd
The Enthusiast Motherboard Designed for RAZER fans - ASRock Z690 Taichi RAZER EDITION
3 czerwca 20224 687 przegląd
Unboxing and overview of my new ASRock Z690 Taichi
23 lutego 2022351 przegląd
$9800 CORSAIR 1000Dㅣ12900KSㅣMAXUMUS Z690 Extreme Glacial Watercooled PC
21 lipca 202275 847 przegląd
This board is just Outrageous! The Z690 Aqua.
23 kwietnia 20229 010 przegląd
Unboxing ASRock Z690 PG Velocita [Features & Specs Overview]
9 lutego 20221 901 przegląd
The Most Sought After Enthusiast Z690 Motherboard - ASRock Z690 Taichi (DDR5)
17 marca 20224 706 przegląd
「BRO」4K Corsair 7000X Build A PC with Z690 Extreme Glacial.海盗船7000X白色镜面装机 4K装机 #7000X
29 marca 2022218 374 przegląd
The Best Z690 Motherboards for Intel i5-12600K / i7-12700K: Review & Recommendations
5 stycznia 202254 242 przegląd
ASRock Z690 PG Riptide - Best Budget Z690 Motherboard 12900k
23 stycznia 20226 510 przegląd
BUDGET Z690! - ASRock Z690 PG Riptide - Unboxing & Overview! [4K]
18 stycznia 20229 156 przegląd
Overview of AsRock Z690 Phantom Gaming 4 motherboard..not unboxing
28 października 20217 096 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 700 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 109 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 394 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 739 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 486 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2