Płyta główna ASRock Z790 Nova WiFi
Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
ASRock Z790 Nova WiFi
Przeznaczenie:gamingowa
Format:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel Z790
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:8000 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup ASRock Z790 Nova WiFi
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asrock 90-MXBMB0-A0UAYZ Z790 Nova WiFi | 1 852 zł |
ASRock Z790 Nova WiFi PL-S1700-ASR-065ASRock Z790 Nova WiFi - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepac... więcejh Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 1 509 zł |
Asrock Płyta główna ASRock Z790 NOVA WIFIBluetooth: TakCertyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE, ErP, Federalna Komisja Łączności (FCC), EuPDołączona ante... więcejna: TakDołączona podstawka M.2: TakDołączone oprogramowanie: - ASRock Motherboard Utility (Phantom Gaming Tuning)- Killer Control Center- ASRock Polychrome SYNCDołączone śruby: TakEAN: 4710483944482Fo Akces-markt.plZłóż skargę | 1 612 zł |
Płyta główna ASROCK Z790 NOVA WIFI LGA1700 ATX | 1 693 zł |
ASrock Z790 Nova WiFi DDR5Architektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plZłóż skargę | 1 599 zł |
ASrock Z790 Nova WiFi DDR5Architektura pamięci RAM:Dual-Channe RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 599 zł |
Płyta główna ASRock Z790 NOVA WIFISpecyfikacja Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) Federalna Komisja Łączności (FCC) Certyfikat środowi... więcejskowy (zrównoważonego rozwoju) ErP Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) CE Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) EuP Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju Tak Obsługiwane gniazda procesora LGA 1700 Procesor Intel® Pentium® Gold Procesor Intel® Core™ i7 Procesor Intel® Core™ i9 Procesor Intel® Core™ i3 Procesor Intel® Celeron® G Procesor Intel® Core™ i5 Producent procesora Intel Gniazdo procesora LGA 1700 Karta graficzna Intel Iris Xe Graphics Rodzina adaptera graficznego Intel Maksymalna rozdzielczość 7680 x 4320 px HDCP Tak Obsługa przetwarzania równoległego Crossfire Ilość gniazd pamięci 4 Pamięć niebuforowana Tak Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy Typ slotów pamięci DIMM Maksymalna pojemność pamięci 192 GB Obsługiwane rodzaje pamięci DDR5-SDRAM Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) 8000 Mhz Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 11 x64 Rodzina płyt z chipsetami Intel Kanały wyjścia audio 7.1 kan. Kolor produktu Czarny Układ audio Realtek ALC4082 Format płyty głównej ATX Układ płyty głównej Intel Z790 Szerokość produktu 305 mm Głębokość produktu 244 mm Złącza USB 3.2 Gen 2x2 1 Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 2 Ilość gniazd USB 2.0 2 Złącze TPM Tak Złącze wentylatora procesora Tak Złącze zasilania 12V Tak LED RGB Tak Ilość złącz SATA III 4 Złącze audio na przednim panelu Tak Gniazdo zasilania ATX (24-pin) Tak Liczba złączy wentylatorów obudowy 5 Końcówki Thunderbolt 1 Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) Standardy Wi- Fi Wi-Fi 7 (802.11be) Rodzaj interfejsu sieci Ethernet 2.5 Gigabit Ethernet Bluetooth Tak Przewodowa sieć LAN Tak Wi-Fi Tak Wersja Bluetooth 5.4 Kontroler LAN Killer E3100G Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be) Typ BIOS UEFI AMI Przycisk clear CMOS Tak M.2 standoff included Tak Przewody SATA Dołączone śruby Tak Dołączona antena Tak Dołączone oprogramowanie - ASRock Motherboard Utility (Phantom Gaming Tuning) - Killer Control Center - ASRock Polychrome SYNC Usługa RAID Tak Poziomy RAID 0 Poziomy RAID 5 Poziomy RAID 10 Poziomy RAID 1 Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci 6 Wspierane interfejsy dysków ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 626 zł |
Seria ASRock Phantom (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 732 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 529 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, bez podświetlenia
od 427 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4533 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 509 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 456 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, CrossFire, bez podświetlenia
od 342 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, CrossFire, bez podświetlenia
od 629 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 769 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 299 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 697 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2
od 943 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 142 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 6600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 679 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 711 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570, 4 x DDR4, DIMM, 4066 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, bez podświetlenia
od 526 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, bez podświetlenia
od 725 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, M.2, CrossFire, bez podświetlenia
od 1 579 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 2 x DDR5, DIMM, 6800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 4, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 737 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 849 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 5400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 216 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 836 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 201 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 383 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 100 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 764 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 8266 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 076 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 065 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 476 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia