Płyta główna Asus ROG STRIX Z790-H GAMING WIFI (90MB1E10-M0EAY0)
Zdjęcia 11 |
Płyta główna niemal elitarnego poziomu, która wyszła pod flagami serii Asus Republic Of Gamers 2023. Tradycyjnie w przypadku serii ROG mocną stroną tego modelu jest połączenie najwyższej klasy 17-fazowego podsystemu zasilania i wysokiej klasy obwodów wykorzystujących żaroodporne japońskie kondensatory oraz dodatkowe chłodzenie (VRM, M.2 i obwody zasilające). Zbudowany na chipsecie Intel Z790 umożliwiającym przetaktowywanie, jest przeznaczony do współpracy z komponentami nowej generacji: procesorami APU Intel Alder Lake Raptor Lake, szybką pamięcią RAM DDR5 i przyszłościowymi dyskami SSD, które komunikują się z prędkością hipersoniczną za pomocą magistrali PCI-E 4.
generacji. Maksymalna ilość pamięci RAM może wynosić 128 GB, a częstotliwość graniczna pamięci RAM może osiągnąć 7800 MHz. Producent pozycjonuje go jako urządzenie mające na celu tworzenie wysokowydajnych komputerów do gier, systemów testowych do podkręcania i potężnych stacji roboczych do renderowania, modelowania 3D, przetwarzania wizualnego i innych podobnych zadań. Najlepszą opcją jest montaż z procesorami Core i9, flagową kartą graficzną GeForce RTX 4080, parą ultraszybkich dysków SSD M.2 i dużą ilością pamięci RAM.
Aby zoptymalizować proces podkręcania, płyta główna została wyposażona w zestaw rozwiązań programowych i sprzętowych, w tym technologię AI Overclocking, która pomaga znaleźć optymalny stosunek częstotliwości i temperatury procesora, przełącznik trybu podkręcania procesora oraz inteligentne sterowanie chłodzeniem. Oprócz tego należy zwrócić uwagę na dodatkowe przyciski i wskaźniki stanu systemu, 2,5-gigabitowy kontroler LAN od Intela, moduł bezprzewodowy (Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3), złącza na paski LED i LSS, a także ROG SupremeFX Hi -Fi DAC z wbudowanym wzmacniaczem Savitech.
Kup Asus ROG STRIX Z790-H GAMING WIFI
Wszystkie ceny 14 →Asus ROG STRIX Z790-H GAMING WIFI Intel Z790 1700 ATX 4 DDR5 HDMI DP Wi-Fi | 1 201 zł |
ASUS ROG STRIX Z790-H GAMING WIFI P?yta g?ówna - Intel Z790 - Intel LGA170 | 1 399 zł |
ASUS ROG STRIX Z790-H GAMING WIFI PL-S1700-ASU-097 | 1 589 zł |
Płyta główna ASUS ROG Strix Z790-H Gaming Wi-Fi | 1 544 zł |
Płyta główna ASUS ROG Strix Z790-H Gaming Wi-Fi | 1 544 zł |