Płyta główna Asus PRIME B550M-K (90MB14V0-M0EAY0)
Wideo 6Zdjęcia 6 |
Najtańsza płyta główna Asus oparta na chipsecie AMD B550 2020 z gniazdem procesora AM4. Wykonany w formacie microATX pozycjonowany jest jako produkt ze średniej półki cenowej, nastawiony na wykorzystanie w ramach uniwersalnego biura, wielofunkcyjnych konfiguracji domowych lub podstawowych stacji roboczych. Poza niewielkimi gabarytami, które pozwalają na montaż w małych obudowach typu Mini Tower, wyróżnia się obecnością kompletnego zestawu nowoczesnych interfejsów systemowych i peryferyjnych.
W pełni obsługuje procesory Ryzen 3/5/7/9 trzeciej generacji z rdzeniami Matisse Refresh/Matisse. Wyposażony w niezawodny 6-fazowy cyfrowy podsystem zasilania Digi+ zapewniający stabilną pracę przy długotrwałych obciążeniach wielowątkowych. Konstrukcja i układ płyty głównej Asus PRIME B550M-K zostały starannie zoptymalizowane i idealnie nadają się do majsterkowania. Cztery gniazda do instalacji modułów DIMM pozwalają zainstalować do 128 GB szybkiej pamięci RAM DDR4 (4x32 GB). Tak imponująca głośność wystarczy do wszelkich profesjonalnych zastosowań, gier 4K i codziennych zadań. Obsługiwane są dwa dyski SSD M.2, a jeden z nich może współpracować z ultraszybkim interfejsem PCI-E 4.0 x4. Złącza D-sub, HDMI 2.1 i DVI-D umożliwiają korzystanie z rdzenia graficznego Radeon Vega wbudowanego w niektóre modele procesorów.
Kup Asus PRIME B550M-K
Wszystkie ceny 17 →ASUS PRIME B550M-K P?yta g?ówna - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - M | 415 zł |
ASUS PRIME B550M-K PL-AM4-ASU-075 | 409 zł |
Płyta główna ASUS Prime B550M-K | 526 zł |
Płyta główna ASUS PRIME B550M-K Socket AM4 mATX | 581 zł |
Płyta główna ASUS Prime B550M-K | 526 zł |