Płyta główna Asus PRIME B760M-A WIFI (90MB1EL0-M0EAY0)
Zdjęcia 7 |
Kompaktowa płyta główna z serii Asus Prime 2023, której produkty są bardziej przeznaczone do budowy biur, systemów multimedialnych i podstawowych stacji roboczych. Jednak dzięki zastosowaniu procesorów Intel nowej generacji, pamięci DDR5 i bardzo wydajnego konwertera zasilania, ta płyta główna może stać się podstawą komputera do gier średniej klasy z procesorem Core i5, dużą ilością podkręconej pamięci RAM i kartą graficzną Nvidia RTX 4060.
Asus PRIME B760M-A WIFI wyposażony jest w gniazdo procesora LGA 1700, za jego działanie odpowiada układowa logika średniej klasy Intel B760. Zastosowanie magistrali systemowej PCI-E czwartej generacji uwalnia ręce podczas projektowania podsystemu dyskowego, pozwalając na zainstalowanie w systemie reaktywnego dysku SSD pracującego z prędkościami 5000-6000 MB/s. Układ gniazd pozwala na zainstalowanie w systemie pary dysków SSD M.2 i czterech standardowych dysków z oldschoolowym złączem SATA3.
Korzystając ze zintegrowanego kontrolera RAID, użytkownik może sztucznie połączyć wszystkie dyski w jedną macierz dyskową. Cztery dostępne gniazda DDR5 DIMM obsługują do 128 GB pamięci RAM o maksymalnej częstotliwości 7200 MHz i obsługują technologię XMP 3.0. Dodatkowymi atutami w rękach płytki jest obsługa interfejsu USB C 3.2 gen2, kontroler sieciowy o przepustowości 2,5 Gb/s, złącze TPM, rozszerzenia do montażu taśm LED, a także wzmocnione sloty na kartę graficzną oraz dodatkowe chłodzenie strefy M.2.
Kup Asus PRIME B760M-A WIFI
ASUS PRIME B760M-A WIFI Płyta główna Intel B760 LGA 1700 mATX DDR5 PCIe 50 | 668 zł |
ASUS PRIME B760M-A WIFI PL-S1700-ASU-156 | 849 zł |
Asus Prime B760m-a Wifi Motherboard Posrebrzany 90MB1EL0-M0EAY0 | 740 zł |
Modyfikacje Asus PRIME B760M-A WIFI
Ceny na Asus PRIME B760M-A WIFI |
---|---|---|---|---|
Asus PRIME B760M-A D4 | od 679 zł | 4 oferty | ||
Asus PRIME B760M-A WIFI D4 | od 529 zł | 17 oferty | ||
Asus PRIME B760M-A WIFI | od 668 zł | 3 oferty |