Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C40BB-16
Відео 15Фото 6 |
Kingston Fury KF552C40BB-16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C40BB-16
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast Black 16GB(1*16GB)/5200 CL40 SAKIN501652BB | 258 zł |
Pamięć RAM Kingston Fury Beast KF552C40BB-16 16GB 5200MHz | 359 zł |
Kingston Fury Beast Black 16GB [1x16GB 5200MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-KNG | 249 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 16GB 5200MHz | 249 zł |
KINGSTON DDR5 Fury Beast Black 16GB(1x16GB)/5200 CL40 KF552C40BB-16 | 267 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF548C38BB-16 | від 248 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C36BBE-16 | від 252 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C40BB-16 | від 249 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF556C36BBE-16 | від 270 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF556C40BB-16 | від 236 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF560C36BBE-16 | від 295 zł | 9 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF560C40BB-16 | від 283 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF564C32BW-16 | від 421 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →