Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C40BB-16
Wideo 15Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF552C40BB-16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C40BB-16
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast Black 16GB(1*16GB)/5200 CL40 SAKIN501652BB | 258 zł |
Pamięć RAM Kingston Fury Beast KF552C40BB-16 16GB 5200MHz | 359 zł |
Kingston Fury Beast Black 16GB [1x16GB 5200MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-KNG | 249 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 16GB 5200MHz | 249 zł |
KINGSTON DDR5 Fury Beast Black 16GB(1x16GB)/5200 CL40 KF552C40BB-16 | 267 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF548C38BB-16 | od 248 zł | 13 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C36BBE-16 | od 252 zł | 5 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C40BB-16 | od 249 zł | 14 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF556C36BBE-16 | od 270 zł | 7 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF556C40BB-16 | od 236 zł | 10 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF560C36BBE-16 | od 295 zł | 9 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF560C40BB-16 | od 283 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF564C32BW-16 | od 421 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →