Płyta główna Asus PRIME B760-PLUS D4 (90MB1CW0-M1EAY0)
Zdjęcia 7 |
Asus PRIME B760-PLUS D4 to pełnowymiarowa płyta główna ATX, która należy do wszechstronnej linii średniej klasy Asus Prime. Ze względu na swoją uniwersalność równie dobrze może stać się niezawodną podstawą komputera biurowego, średniej klasy systemem do gier lub solidną stacją roboczą do obróbki zdjęć i filmów, obliczeń matematycznych, prac animacyjnych itp. Oparta na chipsecie Intel B760 ze średniej półki, wyposażona w gniazdo LGA 1700, w pełni gotowa do współpracy z hybrydowymi procesorami wielordzeniowymi Intel Core/Pentium/Celeron 12.
i 13. generacji. Biorąc pod uwagę zastosowanie wysokiej jakości, ale dalekiego od najbardziej wydajnego podsystemu zasilania, najlepszą opcją byłby procesor Core i5 lub Core i7. Układ gniazd urządzenia w żaden sposób nie ogranicza właściciela, dając mu możliwość złożenia wydajnego i nowoczesnego komputera z dużą ilością pamięci i wydajną kartą graficzną. W sumie na płycie znalazły się 4 sloty na RAM (DDR4-5333 MHz do 128 GB), 3 złącza M.2 (2xPCI-E 4x, 1xPCI-E 2x) oraz 4 dyski z klasycznym złączem SATA3.
Za przetwarzanie ruchu sieciowego odpowiada kontroler Realtek o przepustowości 2,5 GB/si preinstalowanym odbiornikiem bezprzewodowym Wi-Fi klasy 6. Na pokładzie znalazło się też złącze TPM do podłączenia modułu szyfrującego. Podobnie jak większość jej odpowiedników z serii Prime z ostatnich lat, płyta pretenduje do miana płyty gamingowej, ponieważ zapewnia dodatkowe chłodzenie elementów zasilających, strefy VRM i gniazda M.2 dla dysków SSD oraz liczne złącza do instalacji pomp wodnych i RGB paski są rozrzucone na pokładzie z integracją podświetlenia Asus Aura Sync.
Kup Asus PRIME B760-PLUS D4
Wszystkie ceny 14 →ASUS Prime B760-PLUS D4 90MB1CW0-M0EAY0 | 511 zł |
ASUS PRIME B760-PLUS D4 (V2) P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel LGA1700 soc | 669 zł |
ASUS PRIME B760-PLUS D4 PL-S1700-ASU-076 | 639 zł |
Płyta główna ASUS Prime B760-Plus D4 | 619 zł |
Płyta główna ASUS Prime B760-Plus D4 | 619 zł |
Modyfikacje Asus PRIME B760-PLUS D4
Ceny na Asus PRIME B760-PLUS D4 |
---|---|---|---|---|
Asus PRIME B760-PLUS D4 | od 511 zł | 14 oferty | ||
Asus PRIME B760-PLUS | od 649 zł | 6 oferty |