Płyta główna Asus PRIME B660M-A WIFI D4
Wideo 15Zdjęcia 7 |
Kompaktowa płyta główna micro-ATX, która jest częścią linii produktów Asus Prime 2022. Należy do średniej półki cenowej i zajmuje pośrednią pozycję w hierarchii Asusa, znajdującą się pomiędzy podstawowymi płytami głównymi do zastosowań użytkowych a modelami Asus ROG overclocker. Płyta jest oparta na chipsecie Intel B660 i została zaprojektowana do współpracy z procesorami Intel APU 12.
generacji o nazwie kodowej Alder Lake. Wewnętrzny układ Asus PRIME B660M-A WIFI D4 zawiera cztery gniazda do instalacji modułów RAM DDR4 (maksymalna częstotliwość 5333 MHz), dwa gniazda M.2 z obsługą szybkiego interfejsu PCI-E 4.0, a także cztery porty do gniazda SATA 3 i PCI-E 16x na kartę graficzną. Może wyświetlać obraz z wbudowanych procesorów wideo Intel UHD Graphics przy użyciu wyjść cyfrowych HDMI 2.1 i DisplayPort 1.4.
Przetwarzanie online ruchu sieciowego jest wykonywane przez gigabitowy kontroler sieciowy firmy Intel. Do tego na pokładzie jest już moduł bezprzewodowy z Wi-Fi 6 i Bluetooth v 5.2. Dodaj do tego wysokiej klasy obwody, wysokiej jakości 8-fazowy podsystem zasilania z dodatkowym chłodzeniem kluczowych obwodów, a otrzymasz uniwersalną płytę główną, która będzie równie dobrze wyglądać zarówno w działającym systemie, jak i w komputerze multimedialnym czy gamingowym.
Kup Asus PRIME B660M-A WIFI D4
Wszystkie ceny 16 →ASUS PRIME B660M-A WIFI D4 PL-S1700-ASU-038 | 549 zł |
Płyta główna Asus PRIME B660M-A WIFI D4 | 525 zł |
ASUS PRIME B660M-A WIFI D4 DDR4 | 525 zł |
Asus Płyta główna PRIME B660M-A WIFI D4 s1700 DDR4 | 545 zł |
ASUS PRIME B660M-A WIFI D4 DDR4 | 525 zł |
Modyfikacje Asus PRIME B660M-A WIFI D4
Ceny na Asus PRIME B660M-A WIFI D4 |
---|---|---|---|---|
Asus PRIME B660M-A WIFI D4 | od 524 zł | 17 oferty | ||
Asus PRIME B660M-A D4 | od 513 zł | 8 oferty |