Процесор Intel Celeron Alder Lake G6900 BOX
Intel Celeron Alder Lake G6900 BOX G6900 BOXG6900 OEM |
|
Бюджетний процесор початкового рівня, який відноситься до бюджетної серії Intel Celeron 12-го покоління Alder Lake та виготовляється на основі нового, оптимізованого 10-нм техпроцесу. Є добрим балансом вартості та продуктивності, впевнено справляється з більшістю побутових та офісних завдань. Додатково в процесор вбудовано графічне ядро Intrel UHD Graphics 710, завдяки якому офісні та робочі збірки не потребують зовнішньої відеокарти, щоб підключити монітор до комп'ютера.
Intel Celeron Alder Lake G6900 побудований на базі двоядерної конфігурації з фіксованою тактовою частотою 3.4 ГГц, без підтримки автоматичного розгону та багатопоточності. Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня становить 4 МБ, а тепловиділення обмежене 46 Вт. Призначений для встановлення в материнські плати з роз'ємом Socket 1700. На відміну від попередників чипи Celeron Alder Lake 12-го покоління підтримують роботу як з оперативною пам'яттю типу DDR4, так і з більш сучасною варіацією DDR5. Максимальна тактова частота для DDR4 становить 3200 МГц, для DDR5 - 4800 МГц. Максимальний обсяг пам'яті становить 128 ГБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Celeron Alder Lake G6900 BOX
Усі ціни 12 →Intel Celeron G6900 procesor stacjonarny 4 M Cache do 34 GHz HPIT-760 | 299 zł |
Intel Celeron G6900 Alder Lake Procesor - 2 rdzeni - 3.4 GHz - Intel LGA17 | 320 zł |
Procesor INTEL Celeron G6900 | 280 zł |
Procesor INTEL Celeron G6900 BX 80715G6900 | 280 zł |
Модификації Intel Celeron Alder Lake
Ціни на Intel Celeron Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Celeron Alder Lake G6900 BOX | від 232 zł | 12 пропозицій | ||
Intel Celeron Alder Lake G6900 OEM | від 271 zł | 1 пропозиція |