Płyta główna Asus Pro H610T D4-CSM (90MB1AM0-M0AAYC)
Zdjęcia 7 |
Asus Pro H610T D4-CSM
DDR4DDR5
Przeznaczenie:do domu / biura, do kompaktowych PC
Format:mini-ITX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel H610
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:SO-DIMM
Taktowanie pamięci RAM:3200 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:złącze do zewnętrznego zasilacza
Zasilanie procesora:2 pin
CSM to model dla użytkowników korporacyjnych. Klienci produktów CSM otrzymują oprogramowanie administracyjne ASUS Control Center.
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus Pro H610T D4-CSM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS PRO H610T D4-CSM cienka mini-ITX H610 biznesowa płyta główna o zwięks | 482 zł |
ASUS Pro H610T D4-CSM P?yta g?ówna - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - D | 636 zł |
Asus Pro H610T D4-Csm Intel H610 | 705 zł |
Modyfikacje Asus Pro H610T D4-CSM
Ceny na Asus Pro H610T D4-CSM |
---|---|---|---|---|
Asus Pro H610T D4-CSM | od 482 zł | 3 oferty | ||
Asus Pro H610T-CSM | od 591 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →