Płyta główna Asus ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI
Wideo 8Zdjęcia 17 |
Asus ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI to niezwykle poważna płyta główna do overclockingu z serii ROG STRIX 2022, stworzona przede wszystkim z myślą o tych, którzy lubią „napychać” kompaktowe obudowy do pełna. Wykonany jest w miniaturowym formacie Mini-ITX, wyposażony w 12-fazowy podsystem zasilania procesora z aktywnym chłodzeniem i dostosowany do nowej generacji podzespołów AMD.
W szczególności jest wyposażony w gniazdo procesora AMD AM5, które może pomieścić wyłącznie procesory Ryzen z serii 7000 oparte na architekturze Zen 4, wprowadzone w 2022 roku. W 2 gniazdach DIMM można zainstalować aż 64 GB cholernie szybkiej i dość drogiej pamięci RAM DDR5 o maksymalnej częstotliwości 6400 MHz i obsłudze technologii AMD EXPO. Kolejną ważną cechą płyty jest jednostka zdalna ROG Strix Hive z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym ESS Sabre 9260Q, złączami audio dla głośników i słuchawek, regulacją głośności oraz parą dodatkowych portów USB.
Zgodnie z tradycjami serii ROG STRIX, płyta została bogato wyposażona w dodatkowe chłodzenie krytycznych obszarów i bezpieczniki chroniące obwody zasilania. A na pokładzie ma poważne narzędzia do podkręcania komponentów. Technologia AI Cooling 2 pomaga szybko znaleźć optymalną równowagę pomiędzy prędkością wentylatora a temperaturą procesora. Przełącznik Dynamic OC umożliwia szybką zmianę trybów pracy z automatycznego podkręcania AMD PBO na ustawienia ręczne. Pamięć RAM można akcelerować za pomocą technologii AMD EXPO (analogicznie do Intel XMP) lub własnego opracowania Asusa o nazwie AEMP (ASUS Enhanced Memory Profile). Dodatkowo płytkę wyróżnia obecność podwójnych portów USB 4 oraz zaawansowany kontroler sieciowy z wbudowanym modułem bezprzewodowym (Wi-Fi 6E + Bluetooth v 5.2).
Kup Asus ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI
ASUS ROG STRIX X670E-I Gaming WiFi płyta główna gniazdo AMD AM5 Ryzen 7000 | 1 650 zł |
ASUS ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI PL-AM5-ASU-007 | 1 999 zł |
ASUS ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU | 2 112 zł |
ASUS ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI | 2 139 zł |
Asus ROG STRIX X670E-I GAMING WIFI - AMD X670 | 2 139 zł |