Płyta główna Asus PRO A520M-C II/CSM
Zdjęcia 7 |
Asus PRO A520M-C II/CSM
Przeznaczenie:do domu / biura
Format:micro-ATX
Socket:AMD AM4
Chipset:AMD A520
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:4866 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
CSM to model dla użytkowników korporacyjnych. Klienci produktów CSM otrzymują oprogramowanie administracyjne ASUS Control Center.
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus PRO A520M-C II/CSM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS PRO A520M-C II/CSM Business płyta główna gniazdo AMD AM4 mATX LPC Deb | 310 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Płyta Asus PRO A520M-C II/CSM /AMD A520/SATA3/M.2/USB3 | 374 zł |
ASUS PRO A520M-C II/CSM Gniazdo płyty głównej AM4 PRO A520M-C II-CSM | 300 zł |
Płyta Asus PRO A520M-C II/CSM /AMD A520/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe3.0/AM4/mATX | 394 zł |
ASUS PRO A520M-C II/CSM/AM4/mATX | 412 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →