Płyta główna Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI
Zdjęcia 9 |
Wysokowydajna płyta główna z serii Asus TUF z wbudowanym odbiornikiem Wi-Fi, węglem PCB i obsługą pamięci RAM DDR5. Jest to produkt ze średniej półki, skierowany do graczy, którzy szukają dobrze wyważonego i niezbyt drogiego rozwiązania ze średniej półki, wyposażonego we wszystkie niezbędne narzędzia do podkręcania komponentów, optymalizacji systemu zasilania i organizacji złożonego oświetlenia.
Oprzyrządowanie urządzenia obejmuje markowe rozwiązania Asusa, takie jak akcelerator pamięci OptiMem 2, inteligentny system sterowania chłodzeniem Fan Xpert, obsługę magistrali PCI-E 5.0 oraz zastrzeżone oprogramowanie Armoury Crate. Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI jest oparty na chipsecie Intel B760 ze średniej półki i wyposażony w gniazdo procesora Intel LGA 1700. 13-fazowy podsystem zasilania oparty jest na modułach DrMOS i jest przeznaczony do współpracy z procesorami Intel 12.
i 13. generacji Procesory rdzeniowe (Alder Lake/Raptor Lake). Tradycyjnie, mocne strony tej płyty leżą w sprytnym podejściu do konstrukcji podstawy, w tym zaawansowanych technologicznie kondensatorach żaroodpornych i dodatkowym chłodzeniu kluczowych komponentów. Dodatkowo porty M.2 są chronione przez specjalne wymienniki ciepła, które zapobiegają przegrzaniu kontrolera pamięci NVMe SSD.
Układ gniazd Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI D4 obejmuje cztery gniazda DDR5 RAM, trzy gniazda M.2 (część PCI-E 4.0), a także cztery wejścia dysków SATA3 i gniazdo do instalacji kart graficznych. Dodatkowymi bonusami w rękawie urządzenia są wbudowane złącza USB 4 z Thunderbolt, system sterowania oświetleniem Asus Aura Sync oraz kontroler Realtek 1 Gbps LAN z wbudowanym modułem bezprzewodowym Wi-Fi 6.
Kup Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI
Wszystkie ceny 14 →ASUS TUF GAMING B760-PLUS WIFI (V2) P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel LGA1 | 910 zł |
Asus Płyta główna TUF Gaming B760-PLUS WIFI s1700 4DDR5 ATX KBASUIIEB760A0 | 743 zł |
ASUS TUF GAMING B760-PLUS WIFI PL-S1700-ASU-151 | 799 zł |
Asus Płyta główna TUF Gaming B760-PLUS WIFI s1700 4DDR5 ATX 122757 | 772 zł |
Asus Płyta główna TUF Gaming B760-PLUS WIFI s1700 4DDR5 ATX 1899141 | 819 zł |
Modyfikacje Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI
Ceny na Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI D4 | od 639 zł | 22 oferty | ||
Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI | od 743 zł | 14 oferty |