Відеокарта PowerColor Radeon RX 6600 Fighter (AXRX 6600 8GBD6-3DH)
Відео 5Фото 6 |
PowerColor Radeon RX 6600 Fighter |
|
Продуктивна двослотова ігрова модель середнього класу зразка 2021 року з ефективною системою охолодження, без підсвічування і з укороченою друкованою платою — довжина складає 200 мм. Відеокарта PowerColor Radeon RX 6600 Fighter — це наймолодша представниця мікроархітектури RDNA 2 в варіації від компанії PowerColor. В її основі знаходиться зв'язка з графічного процесор Navi 23 XL C 32 МБ кеш-пам'яті AMD Infinity, а також 8 ГБ пам'яті типу GDDR6 з шиною передачі даних 128 біт.
Передбачена апаратна підтримка технології прискорення трасування променів, що виводить на якісно новий рівень реалістичність освітлення і відображень ігрового світу, а також технологія масштабування AMD FidelityFX Super Resolution, яка по суті є аналогом DLSS від Nvidia. Все це дозволяє розраховувати на комфортну частоту кадрів у всіх популярних ігрових новинках 2018-2021 років при високих або навіть максимальних налаштуваннях якості графіки і дозволі FullHD. Серед іншого програмна частина може похвалитися підтримкою DirectX версії 12 Ultimate, OpenGL 4.6, а також VR-гарнітур. Система охолодження оснащена двома 90-мм вентиляторами з подвійними кульковими підшипниками, пластина жорсткості відсутня.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerColor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerColor.
Купити PowerColor Radeon RX 6600 Fighter
Усі ціни 13 →Powercolor RX 6600 8 GB Fighter 8G detaliczny AXRX 6600 8GBD6-3DH | 1 039 zł |
PowerColor Radeon RX 6600 Fighter 8GB GR-ATIP-PWC-091 | 1 039 zł |
Karta graficzna POWERCOLOR Radeon 6600 Fighter 8GB | 939 zł |
PowerColor Radeon RX 6600 Fighter 8GB GDDR6 128bit | 939 zł |