Материнська плата Asus TUF GAMING B650M-E WIFI (90MB1FV0-M0EAY0)
Відео 2Фото 9 |
Виконана в компактному форматі micro-ATX, дана материнська плата є оптимальним рішенням для створення в міру потужних і компактних ігрових ПК на базі процесорів AMD Ryzen 7000/8000. Модель належить відомому ігровому сімейству Asus The Ultimate Force, яке славиться використанням інноваційних технологій для підвищення стабільності та довговічності своїх виробів. Серед ключових особливостей плати потрібно виділити застосування ущільненого текстоліту, захисних SafeSlot-Клямок, посилених затискачів для відеокарти та покращене охолодження ланцюгів живлення.
А утиліта Fan Xpert 2+, що йде в комплекті з платою, допоможе організувати якісне та інтелектуальне корпусне охолодження, яке автоматично підлаштовується під температуру відеокарти і процесора. При цьому вона базується на чіпсеті середнього рівня AMD B650, можливості розгону якого мало чим поступаються флагманській логіці X670. Хіба що слот для відеокарти працює в режимі PCI-E 4.0, а не 5.0, але більшість казуальних користувачів від цього ні холодно, ні спекотно.
Asus TUF GAMING B650M-E WIFI пропонує два слоти для NVMe SSD-накопичувачів з інтерфейсом PCI-E 4.0 та чотири порти SATA3 для традиційних накопичувачів. Вбудований Wi-Fi 6 приймач додає додаткової цінності, дозволяючи обійтися без зовнішнього бездротового модуля. Вбудований 10-фазний конвертер живлення забезпечує достатню потужність для компонентів середнього класу, роблячи цю плату ідеальною для складання ігрових систем із процесором рівня Ryzen 7, середньоформатною відеокартою класу GeForce RTX 3070/4070, парою двоканальних модулів ОЗУ та NVMe-накопичувачем. Конектори для водяних помп та LED-стрічок з підтримкою підсвічування Asus Aura Sync підкреслюють ігрову спрямованість плати, надаючи додаткові можливості для кастомізації ПК та організації рідинного охолодження.
Купити Asus TUF GAMING B650M-E WIFI
Усі ціни 11 →ASUS MB AMD AM5 TUF Gaming B650M-E WiFi 90MB1FV0-M0EAY0 | 810 zł |
Asus Płyta główna TUF Gaming B650M-E WIFI AM5 4DDR5 HDMI mATX KBASUAA8B650 | 783 zł |
Asus Płyta główna TUF Gaming B650M-E WIFI AM5 4DDR5 HDMI mATX 123734 | 814 zł |
Asus Płyta główna TUF Gaming B650M-E WIFI AM5 4DDR5 HDMI mATX 1902218 | 862 zł |
TUF GAMING B650M-E WIFI | 931 zł |
Модификації Asus TUF GAMING B650M-E WIFI
Ціни на Asus TUF GAMING B650M-E WIFI |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B650M-E WIFI | від 783 zł | 11 пропозицій | ||
Asus TUF GAMING B650M-E | від 728 zł | 4 пропозиції |