Płyta główna Asus TUF GAMING B650M-E WIFI (90MB1FV0-M0EAY0)
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Wykonana w kompaktowym formacie micro-ATX, ta płyta główna jest optymalnym rozwiązaniem do tworzenia średnio wydajnych i kompaktowych komputerów do gier opartych na procesorach AMD Ryzen 7000/8000. Model należy do słynnej rodziny gamingowej Asus The Ultimate Force, słynącej z wykorzystywania innowacyjnych technologii zwiększających stabilność i trwałość swoich produktów. Wśród kluczowych cech płytki należy podkreślić zastosowanie kompaktowej płytki PCB, zatrzasków ochronnych SafeSlot, wzmocnionych zacisków karty graficznej i lepszego chłodzenia obwodów mocy.
A dołączone do płyty narzędzie Fan Xpert 2+ pomoże zorganizować wysokiej jakości inteligentne chłodzenie obudowy, które automatycznie dostosowuje się do temperatury karty graficznej i procesora. Co więcej, jest oparty na chipsecie średniego poziomu AMD B650, którego możliwości podkręcania nie są dużo gorsze od flagowej logiki X670. Z tą różnicą, że gniazdo karty graficznej działa w trybie PCI-E 4.0, a nie 5.0, ale dla większości zwykłych użytkowników nie jest to ani gorące, ani zimne.
Asus TUF GAMING B650M-E WIFI oferuje dwa sloty na dyski SSD NVMe z interfejsem PCI-E 4.0 oraz cztery porty SATA3 na dyski tradycyjne. Wbudowany odbiornik Wi-Fi 6 dodaje dodatkową wartość, eliminując potrzebę stosowania zewnętrznego modułu bezprzewodowego. Wbudowany 10-fazowy konwerter zasilania zapewnia wystarczającą moc dla komponentów średniej klasy, dzięki czemu płyta ta idealnie nadaje się do montażu systemów do gier z procesorem Ryzen 7-poziomowym, średnioformatową kartą graficzną klasy GeForce RTX 3070/4070, parą dwukanałowych modułów RAM i dysku NVMe. Złącza do pomp wodnych i pasków LED z obsługą podświetlenia Asus Aura Sync podkreślają koncentrację płyty na grach, zapewniając dodatkowe możliwości dostosowania komputera i organizacji chłodzenia cieczą.
Kup Asus TUF GAMING B650M-E WIFI
Wszystkie ceny 11 →ASUS MB AMD AM5 TUF Gaming B650M-E WiFi 90MB1FV0-M0EAY0 | 810 zł |
Asus Płyta główna TUF Gaming B650M-E WIFI AM5 4DDR5 HDMI mATX KBASUAA8B650 | 783 zł |
Asus Płyta główna TUF Gaming B650M-E WIFI AM5 4DDR5 HDMI mATX 123734 | 814 zł |
Asus Płyta główna TUF Gaming B650M-E WIFI AM5 4DDR5 HDMI mATX 1902218 | 865 zł |
TUF GAMING B650M-E WIFI | 931 zł |
Modyfikacje Asus TUF GAMING B650M-E WIFI
Ceny na Asus TUF GAMING B650M-E WIFI |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B650M-E WIFI | od 783 zł | 11 oferty | ||
Asus TUF GAMING B650M-E | od 728 zł | 4 oferty |