Płyta główna Gigabyte B650M AORUS ELITE AX ICE
Zdjęcia 6 |
Gigabyte B650M AORUS ELITE AX ICE
Przeznaczenie:gamingowa
Format:micro-ATX
Socket:AMD AM5
Chipset:AMD B650
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:8000 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte B650M AORUS ELITE AX ICE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aorus B650 AORUS ELITE AX ICE gniazdo AM5/B650/DDR5/S-ATA 6 Gb/s/Micro ATX | 923 zł |
GIGABYTE B650M AORUS ELITE AX ICE P?yta g?ówna - AMD B650 - AMD AM5 socketP?yta g?ówna, rozmiar: Micro-ATX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (A... więcejMD EXPO support), porty pami?ci: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, po??czenie ekranu: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 2.5 Gigabit sie? (LAN), Realtek RTL8852CE WiFi 6E & Bluetooth 5.3, AMD Graphics utrzymany (Wymagany procesor z VGA), Realtek HD Audio (8-Kana?y) karta d?wi?kowa, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software Proshop.plZłóż skargę | 977 zł |
Płyta główna Gigabyte B650M AORUS ELITE AX ICE | 923 zł |
GIGABYTE B650M AORUS ELITE AX ICE AMD Ryzen Micro ATX Gaming Motherboard | 1 584 zł |
GIGABYTE Micro-ATX Motherboard B650M AORUS ELITE AX ICE AMD Ryzen 7000 AM5 | 1 540 zł |
Seria Gigabyte Aorus (gamingowe)
od 420 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 4 749 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.7 kg
od 3 100 zł
gamingowy, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2
od 4 989 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.25 kg
od 4 899 zł
gamingowy, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, QD-OLED, czas reakcji 0.03 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR, TÜV Rheinland
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 4 559 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.7 kg
od 3 900 zł
48 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 1 ms, 120 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 495 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 5 900 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 8 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.25 kg
od 3 776 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 270 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, HDR, TÜV Rheinland
od 1 026 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 9 999 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i7, 13700H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.7 kg
od 3 042 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 899 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 6 999 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i7, 13700H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.39 kg
od 2 774 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, HDR, TÜV Rheinland
od 936 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 6 690 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 300 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.8 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 735 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2