Płyta główna Asus Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI
Wideo 9Zdjęcia 18 |
Asus Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI
Format:E-ATX
Socket:AMD WRX8
Chipset:AMD WRX80
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 8 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:3200 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:M.2
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+8 pin
W zestawie znajduje się karta rozszerzeń Hyper M.2 x16 Gen4, która może pomieścić do czterech dysków SSD M.2.
Kontroler BMC wykorzystujący jedno ze złączy Ethernet karty sieciowej Intel X550-AT2 do wymiany danych za pośrednictwem interfejsu IPMI. Istnieją wbudowane urządzenia KVM.
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI P?yta g?ówna - AMD WRX80 - AMD sWRX8 sockeP?yta g?ówna, Extended ATX, AMD sWRX8 Socket, AMD WRX80, 7 x PCI-Express 4.0 x16, Octa DDR4-3200 - 8 x DIMM slots, 8 x SATA-6... więcej00 / 3 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (2242 / 2260 / 2280 / 22110), USB 3.2 Gen 2 Type A & USB 3.2 Gen 2 Type C, 2x Intel X550-AT2 10 Gigabit LAN, Intel WiFi 6 AX200 (802.11ax) & Bluetooth 5.1, Realtek ALC4080 HD Audio (8-Kana?y) Proshop.plZłóż skargę | 4 619 zł |
ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI PL-STRX4-ASU-005ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór... więcejw sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 4 549 zł |
Płyta główna ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI EATX | 5 103 zł |
ASUS ASUS PRO WS WRX80E-SAGE SE WIFI AMD WRX80 Threadripper PRO, Intel I21EAN: 4711081066262Fo Akces-markt.plZłóż skargę | 4 852 zł |
ASUS PRO WS WRX80E-SAGE SE WIFI 90MB1590-M0EAY0 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799 | 4 758 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Asus Workstation (stacje robocze)Porównaj w tabeli →
od 3 352 zł
CEB, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4266 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, SLI, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 5 663 zł
EEB, gniazdo AMD TR5, chipset WRX90, 8 x DDR5, DIMM, USB C, DisplayPort, M.2, SAS, LAN 10 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 4 548 zł
E-ATX, gniazdo AMD WRX8, chipset AMD WRX80, 8 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, SLI, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 3 682 zł
CEB, gniazdo Intel LGA 4677, chipset Intel W790, 8 x DDR5, DIMM, 6800 MHz, USB C, M.2, SAS, LAN 10 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 5 400 zł
EEB, gniazdo Intel LGA 4677, chipset Intel W790, 8 x DDR5, DIMM, 6800 MHz, USB C, M.2, SAS, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 3 549 zł
CEB, gniazdo AMD TR5, chipset AMD TRX50, 4 x DDR5, DIMM, USB C, M.2, SAS, LAN 10 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 576 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel C252, 4 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, karta graficzna, bez podświetlenia
od 2 356 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel W680, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SAS, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 3 025 zł
EEB, gniazdo Intel LGA 3647, chipset Intel C621, 12 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, bez podświetlenia
od 1 543 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel C246, 4 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 2 454 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel W680, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SAS, LAN 2,5 Gb/s, bez podświetlenia
od 1 294 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel C246, 4 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 2 119 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel Z390, 4 x DDR4, DIMM, 4266 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 2 360 zł
CEB, gniazdo Intel LGA 3647, chipset Intel C621, 8 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, SAS, > 4 szt. SATA3, karta graficzna, bez podświetlenia
od 2 804 zł
CEB, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4200 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, bez podświetlenia
od 3 356 zł
CEB, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel C422, 8 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, bez podświetlenia
od 1 825 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 1 868 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 4 575 zł
CEB, gniazdo AMD WRX8, chipset AMD WRX80, 8 x DDR4, DIMM, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, SLI, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 2 125 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel C422, 8 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
Wideo recenzje
You want this - ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI Overview
3 czerwca 202128 494 przegląd
MOTHER of ALL motherboards - ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI Overview
11 kwietnia 2023688 306 przegląd
Threadripper Pro: First Look at the ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI + 32 Core TR Pro 3975WX
4 kwietnia 202157 866 przegląd
LIVE REPAIR - ThreadRipper with UPS Shipping Damage - ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WiFi
4 października 20236 320 przegląd
LIVE REPAIR - PART 2 - ThreadRipper with UPS Shipping Damage - ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WiFi
6 października 20235 406 przegląd
Asus Pro WS WRX80E-Sage SE WiFi | Best AMD Threadripper PRO Motherboard | Unboxing
6 lutego 2023600 przegląd
Finally Here ASUS-PRO WS WRX80E-SAGE SE WIFI II
2 stycznia739 przegląd
ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI II Built
7 sierpnia 20232 202 przegląd
ASUS Pro WS WRX80E-SAGE PC Build - Part One
16 września 202119 517 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2