Płyta główna Asus TUF GAMING B450M-PLUS II (90MB1620-M0EAY0)
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Kompaktowa i niedroga płyta główna do gier 2021 ATX z gniazdem procesora AMD AM4 i chipsetem AMD B450 klasy średniej. Jest pozycjonowany jako model w podstawowej kategorii cenowej z popularnej rodziny produktów do gier Asus The Ultimate Force, skierowanych do użytkowników, którzy preferują większą niezawodność i trwałość przy rozsądnych kosztach. Płyta główna Asus TUF GAMING B450M-PLUS II w pełni obsługuje 4/6/8/12/16-rdzeniowe procesory Ryzen 2000/3000/5000 (rdzenie Vermeer/Matisse - 7nm lub Pinnacle Ridge 12nm) oraz Ryzen 2000 Hybrid APU /3000/4000/ 5000 ze zintegrowaną grafiką AMD Radeon Vega (Raven Ridge / Pinnacle Ridge - 12 nm, Cezanne / Renoir - 7 nm).
Obsługuje dużą ilość pamięci RAM DDR4 (do 128 GB z częstotliwością do 4400 MHz), a ta macierz wystarcza do użytku domowego, gier i większości profesjonalnych zadań wymagających dużej ilości zasobów. Wyposażony w niezawodny cyfrowy 6-fazowy podsystem zasilania. Komunikację sieciową zapewnia kontroler Realtek RTL8111H GbE LAN. Dostępny jest jeden port M.2 (PCI-E Gen3 x4) dla szybkich dysków SSD NVMe.
Kup Asus TUF GAMING B450M-PLUS II
Wszystkie ceny 19 →Asus Płyta główna TUF B450M-PLUS II AM4 4DDR4 DVI/HDMI uATX KBASUAA7B450U0 | 352 zł |
ASUS TUF GAMING B450M-PLUS II PL-AM4-ASU-161 | 379 zł |
Płyta główna ASUS TUF Gaming B450M-Plus II | 357 zł |
Asus Płyta gł 1786572 | 377 zł |