Płyta główna Asus ROG STRIX Z690-I GAMING WIFI
Wideo 13Zdjęcia 14 |
Asus ROG STRIX Z690-I GAMING WIFI
Przeznaczenie:do kompaktowych PC, gamingowa
Format:mini-ITX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel Z690
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:6400 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:Thunderbolt 4
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ROG STRIX Z690-I GAMING WIFI
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ROG STRIX Z690-I GAMING WIFI P?yta g?ówna - Intel Z690 - Intel LGA170P?yta g?ówna, Mini-ITX, Intel LGA1700 Socket, Intel Z690, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR5-4800 - 4 x DIMM slots, 4 x SATA-... więcej600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 Type A & C, HDMI 2.1 / 2 x Thunderbolt 4 Po??czenie, Intel I225-V 2.5 Gigabit LAN, WiFi 6E (802.11ax) & Bluetooth 5.2, Intel Xe Graphics wsparcie (Wymagane CPU), Realtek ALC4080 HD Audio (8-Kana?y), LGA1200 ch?odnic? kompatybilny! - ASUS AURA Proshop.plZłóż skargę | 1 483 zł |
Płyta główna ASUS ROG Strix Z690-I Gaming WiFiROG Strix Z690-I Gaming WiFi zapewnia doskonałe dostarczanie energii i trzypiętrowe chłodzenie w kompaktowej obudowie mini-IT... więcejX, aby uwolnić pełną moc procesorów Intel Core 12. generacji. Liczbę klatek na sekundę i czas ładowania można dodatkowo zwiększyć dzięki nowej obsłudze pamięci DDR5 i PCIe 5.0. Ponadto wbudowane gniazda WiFi 6E i PCIe 4.0 M.2 zapewniają błyskawiczną wydajność w nieskończonej liczbie scenariuszy. Co więcej, innowacje przyjazne dla majsterkowiczów pomagają uprościć proces budowy komputerów, dzięki czemu nawet początkujący konstruktorzy mogą szybko przejść do poważnych gier. Electro.plZłóż skargę | 1 449 zł |
Płyta główna ASUS ROG Strix Z690-I Gaming WiFiROG Strix Z690-I Gaming WiFi zapewnia doskonałe dostarczanie energii i trzypiętrowe chłodzenie w kompaktowej obudowie mini-IT... więcejX, aby uwolnić pełną moc procesorów Intel Core 12. generacji. Liczbę klatek na sekundę i czas ładowania można dodatkowo zwiększyć dzięki nowej obsłudze pamięci DDR5 i PCIe 5.0. Ponadto wbudowane gniazda WiFi 6E i PCIe 4.0 M.2 zapewniają błyskawiczną wydajność w nieskończonej liczbie scenariuszy. Co więcej, innowacje przyjazne dla majsterkowiczów pomagają uprościć proces budowy komputerów, dzięki czemu nawet początkujący konstruktorzy mogą szybko przejść do poważnych gier.... Avans.plZłóż skargę | 1 449 zł |
ASUS Płyta główna ASUS ROG STRIX Z690-I GAMING WIFIZawartość opakowania1 x ROG USB2.0 splitter cable 1 x Panel Cable 2 x SATA 6Gb/s cables 1 x ASUS Wi-Fi moving antennas 1 x Ca... więcejble ties pack 1 x M.2 Q-Latch package(s) 1 x ROG key chain 1 x ROG logo plate stickers 1 x ROG Strix stickers 1 x ROG Strix thank you card 1 x Support DVD 1 x User guide Akces-markt.plZłóż skargę | 1 554 zł |
Płyta główna ASUS ROG Strix Z690-I Gaming WiFi 90MB1910-M0EAY0ROG Strix Z690-I Gaming WiFi zapewnia doskonałe dostarczanie energii i trzypiętrowe chłodzenie w kompaktowej obudowie mini-IT... więcejX, aby uwolnić pełną moc procesorów Intel Core 12. generacji. Liczbę klatek na sekundę i czas ładowania można dodatkowo zwiększyć dzięki nowej obsłudze pamięci DDR5 i PCIe 5.0. Ponadto wbudowane gniazda WiFi 6E i PCIe 4.0 M.2 zapewniają błyskawiczną wydajność w nieskończonej liczbie scenariuszy. Co więcej, innowacje przyjazne dla majsterkowiczów pomagają uprościć proces budowy komputerów, dzięki czemu nawet początkujący konstruktorzy mogą szybko przejść do poważnych gier.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 449 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Asus ROG Strix (TOP)
od 5 384 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti, Ada Lovelace, 2790 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 285 W
od 1 289 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650E, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 228 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 8 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 szt., Molex 6 szt., ATX, modularny, Sprawność 92 %, półpasywny SO, podświetlenie, wydobywanie, certyfikat 80+ Platinum, gwarancja 10 lat
od 4 991 zł
pamięć GDDR6X, 16 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2700 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 285 W
od 900 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650E, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 828 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, półpasywny SO, podświetlenie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 3 697 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, Ada Lovelace, 2670 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 220 W
od 599 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 739 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 3 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 6 szt., Molex 4 szt., SFX, modularny, półpasywny SO, podświetlenie, certyfikat 80+ Platinum, gwarancja 10 lat
od 4 574 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070, Ada Lovelace, 2505 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin
od 569 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 1 078 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, półpasywny SO, podświetlenie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 9 499 zł
pamięć GDDR6X, 24 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4090, Ada Lovelace, 2640 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin
od 770 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 371 zł
1200 W, 24+8+8(4+4) pin, 8 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 szt., Molex 8 szt., ATX, modularny, Sprawność 92 %, półpasywny SO, podświetlenie, wydobywanie, certyfikat 80+ Platinum, gwarancja 10 lat
od 3 849 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, Ada Lovelace, 2505 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 220 W
od 1 269 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650E, 2 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 862 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 3 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, półpasywny SO, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 24 164 zł
pamięć GDDR6X, 24 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4090, Ada Lovelace, 2700 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin
od 999 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
Wideo recenzje
Z690 i soc.1700 - na co uważać, jak sprawić żeby działało i jak to uruchomić.
9 listopada 202149 839 przegląd
I Found the Motherboard for BigRed V4 - ASUS Z690 Motherboard Overview
4 grudnia 2021112 664 przegląd
MSI MEG Z690I Unify Motherboard and ITX Build
7 marca 202231 762 przegląd
MINI BEAST: ASUS ROG STRIX Z690-I Gaming WIFI
31 października 202152 735 przegląd
รีวิว ASUS ROG Strix Z690-i Gaming Wifi l Nextstepgo
21 stycznia 2022814 przegląd
ASUS ROG STRIX Z690-I GAMING WIFI Overview
5 grudnia 20216 050 przegląd
Tiny But MIGHTY: Gigabyte Z690I AORUS Ultra DDR4 Overview
29 października 202138 230 przegląd
ASUS ROG STRIX Z690-I GAMING WIFI - First Impression & Walkthrough
27 października 20218 092 przegląd
Intel Z690 Motherboard Round-Up (for 12900K, 12700K, & 12600K Alder Lake CPUs)
24 grudnia 2021484 296 przegląd
From AORUS to STRIX - Z690i Motherboard Swap | NR200P Max Update
27 lutego 202223 791 przegląd
Asus ROG Strix Z690-I Gaming Wifi ITX Preview
27 października 202127 881 przegląd
The ULTIMATE Intel Z690 Motherboard Roundup Review [10 Motherboards BENCHMARKED]
4 listopada 2021123 272 przegląd
ASUS ROG STRIX Z690-I Gaming WiFi REVIEW: MINI-ITX Alder Lake Perfection?
4 listopada 202127 897 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2