Płyta główna Asus Pro WS W790E-SAGE SE (90MB1C20-M0EAY0)
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Asus Pro WS W790E-SAGE SE
Format:EEB
Socket:Intel LGA 4677
Chipset:Intel W790
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 8 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:6800 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:M.2, SAS
Złącze zasilania:24+24 pin
Zasilanie procesora:8+8+8+8 pin
Wbudowany BMC (kontroler zarządzania płytą główną). Administratorzy mogą zdalnie komunikować się z BMC, aby podjąć działania naprawcze, takie jak ponowne uruchomienie lub wyłączenie systemu.
Pro WS W790E-SAGE SE jest dostarczany z oprogramowaniem ASUS Control Center Express, monitorującym i sterującym.
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus Pro WS W790E-SAGE SE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS PRO WS W790E-SAGE SE P?yta g?ówna - Intel W790 - Intel LGA4677 socketP?yta g?ówna, SSI EEB, LGA4677 Socket-E, W790 Chipset, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2, 10... więcejGigabit LAN, Gigabit LAN, High Definition Audio (8-kana?ów) Proshop.plZłóż skargę | 5 626 zł |
ASUS Płyta główna serwerowa ASUS PRO WS W790E-SAGE SEEAN: 4711387123515Fo Akces-markt.plZłóż skargę | 5 922 zł |
Asus PRO WS W790E-SAGE SE (90MB1C20-M0EAY0) | 5 400 zł |
Płyta Główna ASUS PRO WS W790E-SAGE SE LGA4677 DDR5 EEB | 90MB1C20-M0EAY0 | 5 569 zł |
Asus Pro Ws W790e-sage Se Motherboard Czarny 90MB1C20-M0EAY0Komponenty Płyta Bazowa Asus. Pro Ws W790e-sage Se Motherboard tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 5 923 zł |
Seria Asus Workstation (stacje robocze)Porównaj w tabeli →
od 5 655 zł
EEB, gniazdo AMD TR5, chipset WRX90, 8 x DDR5, DIMM, USB C, DisplayPort, M.2, SAS, LAN 10 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 3 352 zł
CEB, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4266 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, SLI, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 4 548 zł
E-ATX, gniazdo AMD WRX8, chipset AMD WRX80, 8 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, SLI, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 3 550 zł
CEB, gniazdo Intel LGA 4677, chipset Intel W790, 8 x DDR5, DIMM, 6800 MHz, USB C, M.2, SAS, LAN 10 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 5 400 zł
EEB, gniazdo Intel LGA 4677, chipset Intel W790, 8 x DDR5, DIMM, 6800 MHz, USB C, M.2, SAS, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 3 549 zł
CEB, gniazdo AMD TR5, chipset AMD TRX50, 4 x DDR5, DIMM, USB C, M.2, SAS, LAN 10 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 576 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel C252, 4 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, karta graficzna, bez podświetlenia
od 2 356 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel W680, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SAS, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 3 025 zł
EEB, gniazdo Intel LGA 3647, chipset Intel C621, 12 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, bez podświetlenia
od 1 980 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 3647, chipset Intel C621, 12 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 1 543 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel C246, 4 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 2 454 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel W680, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SAS, LAN 2,5 Gb/s, bez podświetlenia
od 1 294 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel C246, 4 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 2 119 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel Z390, 4 x DDR4, DIMM, 4266 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 2 360 zł
CEB, gniazdo Intel LGA 3647, chipset Intel C621, 8 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, SAS, > 4 szt. SATA3, karta graficzna, bez podświetlenia
od 2 804 zł
CEB, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4200 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, bez podświetlenia
od 3 356 zł
CEB, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel C422, 8 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, bez podświetlenia
od 1 825 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 1 868 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 4 543 zł
CEB, gniazdo AMD WRX8, chipset AMD WRX80, 8 x DDR4, DIMM, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, SLI, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
Wideo recenzje
FATHER of ALL Motherboards... | ASUS Pro WS W790E-SAGE SE review
25 kwietnia 202378 142 przegląd
ASUS Pro WS W790E-SAGE SE Motherboard Unboxing
11 lutego534 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2