Płyta główna Asus TUF GAMING B650M-PLUS WIFI (90MB1BF0-M0EAY0)
Wideo 7Zdjęcia 12 |
Pełnowymiarowa płyta główna ATX oparta na średniotonowym chipsecie AMD B650. Wyposażony w gniazdo AMD AM5, przeznaczony jest do instalacji procesorów Ryzen Raphael nowej generacji, które zostały zaprezentowane publicznie w 2022 roku. Płyta należy do górnej granicy średniego segmentu cenowego i wchodzi w skład linii gier Asus Ultimate Force, której produkty są zaprojektowane z myślą o długiej żywotności i przechodzą złożone fabryczne testy warunków skrajnych.
Jest przyjazny dla wysokiej klasy pamięci RAM DDR 5 6400 MHz, jest wyposażony w platformę i złącza do podłączenia pompy wodnej, obsługuje markowe narzędzia do automatycznego podkręcania (Optimem II, AMD EXPO, PBO), a jego 14-fazowy podsystem zasilania będzie wytrzymać ręczne podkręcanie 8 lub 12 - Procesor rdzeniowy kalibru Ryzen 5 lub Ryzen 7. Jednocześnie, pomimo swojego gamingowego charakteru, model ten będzie doskonałym wyborem dla programistów, projektantów, projektantów layoutu i wielu innych profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodny i wydajny komputer, który jest gotowy do pracy non-stop.
Obecność 6 gniazd na dyski (4 SATA3 + 2 M.2) ze zintegrowanym kontrolerem RAID pozwala na zbudowanie na jej ogromnej macierzy dyskowej, zastosowanie magistrali PCI-E 4.0 uwalnia ręce podczas korzystania z reaktywnych dysków SSD M.2 oraz wsparcie dla pamięci DDR5, które na masowy rynek trafiły dopiero w 2022 roku, zapewnia dobry start w przyszłość. Cóż, 2,5-gigabitowy kontroler sieciowy, wbudowany moduł bezprzewodowy i obsługa interfejsu USB C 3.2 gen2x2 nie będą zbędne.
Kup Asus TUF GAMING B650M-PLUS WIFI
Wszystkie ceny 24 →Asus Płyta główna TUF GAMING B650M-PLUS WIFI AM5 4DDR5 HDMI mATX KBASUAA8B | 931 zł |
ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI PL-AM5-ASU-020 | 939 zł |
Asus Płyta główna TUF GAMING B650M-PLUS WIFI AM5 4DDR5 HDMI mATX 102462 | 968 zł |
Asus Płyta główna TUF GAMING B650M-PLUS WIFI AM5 4DDR5 HDMI mATX 102462 | 931 zł |
Płyta główna Asus TUF GAMING B650M-PLUS WIFI | 898 zł |
Modyfikacje Asus TUF GAMING B650M-PLUS WIFI
Ceny na Asus TUF GAMING B650M-PLUS WIFI |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B650M-PLUS WIFI | od 859 zł | 25 oferty | ||
Asus TUF GAMING B650M-PLUS | od 769 zł | 29 oferty |