Материнська плата Asus TUF GAMING B650M-E (90MB1FU0-M0EAY0)
Відео 2Фото 9 |
Закрити
Шапка
Asus TUF GAMING B650M-E
+ Wi-Fiбез Wi-Fi
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:micro-ATX
Socket:AMD AM5
Чипсет:AMD B650
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR5 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:7600 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+4-контактне
Всі характеристики
Купити Asus TUF GAMING B650M-E
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS TUF GAMING B650M-E Płyta główna AMD mATX 82 DrMOS DDR5 PCIe 50 2 gniaGniazdo AMD AM5: gotowe do komputerów stacjonarnych AMD Ryzen serii 7000
Zaawansowane rozwiązanie zasilania: 8+2 stopnie mocy DrMOS, sześciowarstwow Amazon.plПоскаржитись | 728 zł |
Płyta główna Asus TUF GAMING B650M-E | 748 zł |
ASUS TUF Gaming B650M-E, płyta główna AMD B650, Sockel AM5, DDR5 | 789 zł |
Asus Tuf Gaming B650m-e Motherboard Czarny 90MB1FU0-M0EAY0Płyta główna Asus TUF Gaming B650M-E to płyta główna, która estetycznie łączy w sobie geometryczne i czarne elementy w ciemnym kolorze, aby odzwierciedlić niezawodność i stabilność, które definiują serię TUF GAMING.Specyfik tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 917 zł |
Серія Asus TUF (The Ultimate Force)
від 1 899 zł
пам'ять GDDR6, 8 ГБ, 18000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti, Ada Lovelace, 2655 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 8 pin
від 384 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2
від 596 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, без вентиляторів
від 611 zł
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 3 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, напівпасивна СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 731 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2000 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 454 zł
зовнішній, 1000 ГБ, M.2, 3D TLC NAND, запис: 1000 МБ/с, читання: 1050 МБ/с, USB C 3.2 gen2, ударостійкий, водонепроникний, гарантія 3 роки
від 4 479 zł
пам'ять GDDR6, 24 ГБ, 20000 МГц, AMD Radeon RX 7900 XTX, Navi 3X (RDNA 3), HDMI, DisplayPort, підсвічування, 8 + 8 + 8 pin
від 562 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 359 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 756 zł
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, напівпасивна СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 473 zł
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2000 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 769 zł
зовнішній, 2000 ГБ, M.2, 3D TLC NAND, запис: 1000 МБ/с, читання: 1050 МБ/с, USB C 3.2 gen2, ударостійкий, водонепроникний, гарантія 3 роки
від 2 800 zł
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070, Ada Lovelace, 2580 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 8 pin
від 650 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 601 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, без вентиляторів
від 316 zł
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 4 шт, ATX, напівпасивна СО, гарантія 6 років
від 218 zł
вентилятор, на корпус, вентилятор: 3 шт, товщина 25 мм, 1900 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, хаб в комплекте
від 4 139 zł
пам'ять GDDR6X, 16 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2640 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin, 285 Вт
від 800 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 550 zł
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
КомплектуючіВсі комплектуючі для Asus TUF GAMING B650M-E →
Відеоогляди
Just Unboxing - Asus TUF Gaming B650M E WIFI, AM5, DDR5, PCIe 5.0 M.2
29 січня 20241 659 переглядів
Best B650M AM5 Motherboard? ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI
10 лютого 202323 159 переглядів
Як вибрати корпус
Модификації Asus TUF GAMING B650M-E
Ціни на Asus TUF GAMING B650M-E |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B650M-E WIFI | від 783 zł | 11 пропозицій | ||
Asus TUF GAMING B650M-E | від 728 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 702 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 783 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 769 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 439 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 1 277 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 1 106 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 281 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 369 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 387 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2
від 718 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 484 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 699 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки