Płyta główna Asus TUF GAMING B650M-E (90MB1FU0-M0EAY0)
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Zamknij
Menu
Asus TUF GAMING B650M-E
+ Wi-Fibez Wi-Fi
Przeznaczenie:gamingowa
Format:micro-ATX
Socket:AMD AM5
Chipset:AMD B650
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:7600 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+4 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus TUF GAMING B650M-E
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS TUF GAMING B650M-E Płyta główna AMD mATX 82 DrMOS DDR5 PCIe 50 2 gniaGniazdo AMD AM5: gotowe do komputerów stacjonarnych AMD Ryzen serii 7000
Zaawansowane rozwiązanie zasilania: 8+2 stopnie mocy DrMOS, sześciowarstwow Amazon.plZłóż skargę | 728 zł |
Płyta główna Asus TUF GAMING B650M-E | 748 zł |
ASUS TUF Gaming B650M-E, płyta główna AMD B650, Sockel AM5, DDR5 | 785 zł |
Asus Tuf Gaming B650m-e Motherboard Czarny 90MB1FU0-M0EAY0Płyta główna Asus TUF Gaming B650M-E to płyta główna, która estetycznie łączy w sobie geometryczne i czarne elementy w ciemnym kolorze, aby odzwierciedlić niezawodność i stabilność, które definiują serię TUF GAMING.Specyfik tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 917 zł |
Seria Asus TUF (The Ultimate Force)
od 1 899 zł
pamięć GDDR6, 8 GB, 18000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti, Ada Lovelace, 2655 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 8 pin
od 384 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2
od 596 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., bez wentylatorów
od 611 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 3 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 92 %, półpasywny SO, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 731 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, grubość 25 mm, 2000 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 454 zł
zewnętrzny, 1000 GB, M.2, 3D TLC NAND, zapis: 1000 MB/s, odczyt: 1050 MB/s, USB C 3.2 gen2, wstrząsoodporny, wodoszczelne, gwarancja 3 lata
od 4 479 zł
pamięć GDDR6, 24 GB, 20000 MHz, AMD Radeon RX 7900 XTX, Navi 3X (RDNA 3), HDMI, DisplayPort, podświetlenie, 8 + 8 + 8 pin
od 562 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 359 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 756 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 92 %, półpasywny SO, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 473 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, grubość 25 mm, 2000 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 769 zł
zewnętrzny, 2000 GB, M.2, 3D TLC NAND, zapis: 1000 MB/s, odczyt: 1050 MB/s, USB C 3.2 gen2, wstrząsoodporny, wodoszczelne, gwarancja 3 lata
od 2 800 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070, Ada Lovelace, 2580 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 8 pin
od 650 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 601 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., bez wentylatorów
od 316 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, półpasywny SO, gwarancja 6 lat
od 218 zł
wentylator, na obudowę, wentylator: 3 szt., grubość 25 mm, 1900 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, hab v komplekte
od 4 139 zł
pamięć GDDR6X, 16 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2640 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 285 W
od 800 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 550 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
Wideo recenzje
Just Unboxing - Asus TUF Gaming B650M E WIFI, AM5, DDR5, PCIe 5.0 M.2
29 stycznia 20241 659 przegląd
Best B650M AM5 Motherboard? ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI
10 lutego 202323 159 przegląd
Modyfikacje Asus TUF GAMING B650M-E
Ceny na Asus TUF GAMING B650M-E |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B650M-E WIFI | od 783 zł | 11 oferty | ||
Asus TUF GAMING B650M-E | od 728 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 702 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 783 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia