Płyta główna Asus PRIME B450M-A II (90MB15Z0-M0EAY0)
Wideo 11Zdjęcia 8 |
Niedroga płyta główna microATX podstawowej półki cenowej z gniazdem AM4 i chipsetem AMD B450. Charakteryzuje się praktycznym układem i skromnymi gabarytami (24,4x24,0 cm), co pozwala na montaż w kompaktowych obudowach microATX. Zapewnia poprawną pracę procesorów AMD Ryzen 1000/2000/3000/5000 (Summit Ridge, Pinnacle Ridge, Matisse, Vermeer), Ryzen 2000/3000/4000 APU (Raven Ridge, Picasso, Renoir) oraz CPU Athlon (Raven Ridge).
Jest pozycjonowany jako produkt w podstawowej półki cenowej 2021, skoncentrowany na zastosowaniu w konfiguracjach domowych i biurowych podstawowej półki cenowej i średniej. Płyta główna Asus PRIME B450M-A II wyposażona jest w sześciofazowy podsystem zasilania procesora oparty na wysokiej jakości podzespołach. Dzięki czterem gniazdom DIMM może przyjąć do 128 GB pamięci RAM DDR4 wysokiej częstotliwości (do 4400 MHz). Aby zbudować szybki podsystem pamięci masowej, zapewniono port M.2 (PCI-E Gen3 x4) i 6 standardowych złączy SATA3. Szybki kontroler sieciowy Realtek RTL8111H wykonuje operacyjne przetwarzanie ruchu sieciowego.
Kup Asus PRIME B450M-A II
Wszystkie ceny 22 →ASUS PRIME B450M-A II P?yta g?ówna - AMD B450 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM | 300 zł |
Asus Płyta główna PRIME B450M-A II AM4 DDR4 HDMI/DVI/DSUB/M.2 mATX KBASUAA | 310 zł |
ASUS PRIME B450M-A II PL-AM4-ASU-089 | 359 zł |
Płyta główna ASUS Prime B450M-A II | 360 zł |
Asus Płyta główna PRIME B450M-A II AM4 DDR4 HDMI/DVI/DSUB/M.2 mATX 56974 | 316 zł |