Płyta główna Asus TUF GAMING B550-PLUS WIFI II (90MB19U0-M0EAY0)
Wideo 9Zdjęcia 8 |
Pełnowymiarowa płyta główna ATX dla graczy i zaawansowanych użytkowników. Wyposażony jest w gniazdo procesora AMD AM4 i bazuje na logice systemowej AMD B550 ze średniej półki. Producent pozycjonuje się jako model z górnej części średniej kategorii cenowej z popularnej serii Asus TUF (The Ultimate Force), której produkty są zaprojektowane z myślą o długiej żywotności i przechodzą kompleksowe testy obciążeniowe pod kątem stabilności i stabilności.
Zaawansowane specyfikacje techniczne i obecność wysokiej jakości 10-fazowego podsystemu zasilania umożliwiają zbudowanie na jego podstawie dość wydajnego komputera do gier lub małej stacji roboczej z potężną kartą graficzną i procesorem kalibru Ryzen 5 / Ryzen 7 z odrobiną ręczne podkręcanie. Implementacja technologii Crossfire umożliwia zainstalowanie w systemie nie jednej, a dwóch kart graficznych pracujących w trybie pair.
W pakiecie Asus TUF GAMING B550-PLUS WIFI II znajdują się cztery gniazda do instalacji modułów pamięci DDR4 (maksymalna prędkość 4866 MHz), dwa gniazda M.2 z dodatkowym chłodzeniem i obsługą szybkiego interfejsu PCI-E 4.0, a także sześć Wyjścia SATA3 dla dysków twardych i dysków SSD SATA. Dodatkowe bonusy w rękawie urządzenia to obsługa interfejsu USB C 3.2 gen2x2, kontroler Realtek LAN o przepustowości 2,5 Gb/s oraz zintegrowany moduł bezprzewodowy. Ten ostatni obsługuje aktualne protokoły sieciowe Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.2.
Kup Asus TUF GAMING B550-PLUS WIFI II
Wszystkie ceny 22 →ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II P?yta g?ówna - AMD B550 - AMD AM4 socket | 657 zł |
Asus Płyta główna TUF GAMING B550-PLUS WI FI II AM4 4DDR4 HDMI/DP M.2 ATX | 592 zł |
ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II PL-AM4-ASU-148 | 619 zł |
Asus Płyta główna TUF GAMING B550-PLUS WI FI II AM4 4DDR4 HDMI/DP M.2 ATX | 615 zł |
Asus Płyta główna TUF GAMING B550-PLUS WI FI II AM4 4DDR4 HDMI/DP M.2 ATX | 592 zł |