Płyta główna Asus TUF GAMING B650-PLUS WIFI (90MB1BZ0-M0EAY0)
Wideo 18Zdjęcia 12 |
Pełnowymiarowa płyta główna dla graczy z serii Asus TUF z wbudowanym odbiornikiem bezprzewodowym (Wi-Fi 6 + Bluetooth v 5.2) oraz zintegrowanym systemem sterowania podświetleniem Asus Aura Sync. Model należy do słynnej rodziny gamingowej Asus The Ultimate Force, stworzonej z myślą o doświadczonych graczach poszukujących produktywnego, wyważonego i umiarkowanie konserwatywnego rozwiązania, za które nie będą musieli przepłacać.
Płyta wyposażona jest w najnowsze gniazdo procesorowe AMD AM5, obsługujące procesory Ryzen serii 7000/8000 zaprojektowane w oparciu o zaawansowaną architekturę Zen 4. Zastosowana w niej 14-fazowa przetwornica zasilania została zaprojektowana tak, aby uwzględnić duży pobór mocy tych procesorów, zapewniając niezawodne i stabilna moc nawet przy intensywnym obciążeniu. Asus TUF GAMING B650-PLUS WIFI wyróżnia się przemyślanym rozmieszczeniem komponentów, który narzuca minimum ograniczeń podczas montażu komponentów w ciasnych warunkach.
Obsługuje instalację czterech modułów RAM DDR5 o maksymalnej częstotliwości 7600 MHz (maksymalna pojemność - 128 GB). Układ slotów umożliwia instalację w systemie aż trzech szybkich dysków SSD M.2 (magistrala PCI-E 4.0/5.0) oraz czterech standardowych dysków HDD i SSD podłączanych poprzez magistralę SATA3. Oprócz tego wszystkiego, co zostało powiedziane, należy zwrócić uwagę na typowe dla serii TUF rzeczy, które zwiększają niezawodność i trwałość urządzenia. Mowa o zatrzaskach ochronnych pamięci SafeSlot, wzmocnionych zaciskach karty graficznej, zmodyfikowanym chłodzeniu obwodów zasilających oraz autorskim narzędziu Fan Xpert 2+. Za pomocą tego ostatniego użytkownik może regulować równowagę pomiędzy poziomem nagrzewania się podzespołów, a hałasem emitowanym przez wentylatory obudowy.
Kup Asus TUF GAMING B650-PLUS WIFI
Wszystkie ceny 20 →ASUS TUF GAMING B650-PLUS WIFI P?yta g?ówna - AMD B650 - AMD AM5 socket - | 894 zł |
ASUS TUF GAMING B650-PLUS WIFI PL-AM5-ASU-018 | 899 zł |
Płyta główna ASUS TUF Gaming B650-Plus WiFi | 899 zł |
Płyta główna ASUS TUF GAMING B650-PLUS WIFI AM5 ATX | 1 111 zł |
Modyfikacje Asus TUF GAMING B650-PLUS WIFI
Ceny na Asus TUF GAMING B650-PLUS WIFI |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B650-PLUS WIFI | od 800 zł | 20 oferty | ||
Asus TUF GAMING B650-PLUS | od 780 zł | 17 oferty |