Płyta główna Asus TUF GAMING A620M-PLUS (90MB1EZ0-M0EAY0)
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Dobrze wyważona i dobrze wyposażona płyta główna micro-ATX oparta na podstawowej logice systemowej AMD A620. Będąc częścią linii produktów TUF 2023, jest wyposażony w gniazdo procesora AMD AM5, które może pochwalić się wysoką kompatybilnością z większością układów AMD, które weszły na rynek w 2022 roku. Zaawansowane specyfikacje techniczne i obecność wysokiej jakości 10-fazowego podsystemu zasilania umożliwiają potencjalnemu właścicielowi złożenie dość wydajnego komputera do gier lub małej stacji roboczej z potężną kartą graficzną i procesorem kalibru Ryzen 5 / Ryzen 7 o małe ręczne podkręcanie w oparciu o Asus TUF Asus TUF GAMING A620M-PLUS, zintegrowane oświetlenie i niezbyt skomplikowany system chłodzenia wodą. 4 dostępne gniazda DIMM DDR5 mogą załadować do 128 GB pamięci RAM o maksymalnej częstotliwości 6400 MHz i obsłudze technologii AMD EXPO (podobnej do Intel XMP). Płyta może również współpracować z czterema dyskami SATA3 i dwoma dyskami SSD NVMe. Szybkie przetwarzanie ruchu zapewnia kontroler Realtek o przepustowości 1 Gb/s.
Kup Asus TUF GAMING A620M-PLUS
Wszystkie ceny 12 →ASUS TUF GAMING A620M-PLUS - płyta główna AMD AM5 A620 microATX DDR5 PCIe | 519 zł |
ASUS TUF GAMING A620M-PLUS P?yta g?ówna - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 | 576 zł |
ASUS Płyta główna ASUS TUF GAMING A620M-PLUS | 588 zł |
ASUS TUF GAMING A620M-PLUS | 549 zł |
Płyta główna Asus TUF GAMING A620M-PLUS | 519 zł |
Niedrogie zasilanie dla domu i biura
Asus TUF GAMING A620M-PLUS to budżetowa, ale wydajna płyta główna, idealna do budowy niezawodnego i produktywnego komputera PC opartego na serii AMD 7000 (Raphael) z gniazdem AM5. Chociaż należy do linii gier, to urządzenie bardziej nadaje się do zadań biurowych i domowych dzięki wzmocnionemu gniazdu PCI SafeSlot Core+, sześciowarstwowemu układowi zapewniającemu skuteczne odprowadzanie ciepła i ochronie VRM przed przegrzaniem. Obsługa pamięci DDR5 o maksymalnej pojemności do 192 GB oraz tryb dwukanałowy, a także algorytmy EXPO w UEFI optymalizujące wydajność, czynią tę płytę atrakcyjnym wyborem.
Łatwość podłączenia i funkcjonalność
Model Asus TUF GAMING A620M-PLUS jest wyposażony w dwa porty DisplayPort do organizowania systemów wielomonitorowych, idealnych do prezentacji i demonstracji. Złącza cyfrowe zapewniają wysoką jakość obrazu. Gniazda audio z redukcją szumów zapewniają czysty dźwięk. Złącze USB-C na panelu przednim rozszerza możliwości łączności dla nowoczesnych urządzeń. Płyta obsługuje także kontrolery RGB/ARGB służące do tworzenia efektów wizualnych oraz zapewnia cichą pracę układu chłodzenia dzięki obsłudze PWM. BIOS Flashback ułatwia aktualizację oprogramowania sprzętowego, zapewniając bezpieczeństwo nawet w przypadku niezgodności procesora lub karty graficznej.
Modyfikacje Asus TUF GAMING A620M-PLUS
Ceny na Asus TUF GAMING A620M-PLUS |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING A620M-PLUS WIFI | od 594 zł | 12 oferty | ||
Asus TUF GAMING A620M-PLUS | od 519 zł | 12 oferty |