Płyta główna Asus WS C246M PRO/SE
Zdjęcia 8 |
Asus WS C246M PRO/SE
Przeznaczenie:serwerowe
Socket:Intel LGA 1151
Chipset:Intel C246
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:2666 MHz
Złącza:HDMI
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus WS C246M PRO/SE
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus workstation WS C246M PRO/SE SRV-NKPL-ASU-031 | 1 809 zł |
ASUS WS C246M PRO/SE LGA1551 Support Intel Xeon CPU E-2100 Family 8th/9th | 1 709 zł |
Asus WS C246M PRO/SE LGA1551 support Intel Xeon CPU E-2100 Family 8th/9th | 1 691 zł |
ASUS WS C246M PRO/SE LGA1551 Support Intel Xeon CPU E-2100 Family 8th/9th | 1 700 zł |
Asus WS C246M PRO/SE LGA1551 support Intel Xeon CPU E-2100 Family 8th/9th | 1 790 zł |
Asus WS C246M PRO/SE LGA1551 support Intel Xeon CPU E-2100 Family 8th/9th | 1 718 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →