SSD Crucial MX500 CT250MX500SSD1 250 GB
Wideo 13Zdjęcia 3 |
Crucial CT250MX500SSD1 |
|
Niedrogi, ale potężny dysk SSD o pojemności 250 GB, zbudowany w oparciu o 64-warstwową pamięć TLC 3D NAND drugiej generacji firmy Micron. Model z 2018 roku, który jest pozycjonowany przez producenta jako model z segmentu budżetowego. Co więcej, głównym konkurentem tego dysku w tej półki cenowej są bardzo wydajne, ale niezbyt tanie urządzenia Samsung 850 EVO, pracujące na własnych kontrolerach z podobną 64-warstwową pamięcią TLC.
Dysk SSD Crucial MX500 [CT250MX500SSD1], oparty na ośmiokanałowym kontrolerze Silicon Motion SM2258, charakteryzuje się doskonałą szybkością i krótkim czasem dostępu. Pozwala to podnieść wydajność podsystemu dyskowego niedrogich komputerów osobistych w domu i biurze na zupełnie nowy poziom. W rzeczywistości prędkości odczytu sekwencyjnego 560 MB/s i zapisu sekwencyjnego 510-470 MB/s są tylko nieznacznie niższe od maksymalnej praktycznej przepustowości SATA 3 i są wielokrotnie szybsze niż konsumenckie dyski twarde. Pozwala to przyspieszyć ładowanie systemu operacyjnego i ciężkich aplikacji o 3-5 razy. Dysk jest oficjalnie oznaczony pięcioletnią gwarancją i pojemnością zapisu 100 TB, co pozwala na zapisywanie 25 GB danych dziennie przez ponad 10 lat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Kup Crucial MX500 CT250MX500SSD1 250 GB
Wszystkie ceny 19 →Crucial MX500 250GB CT250MX500SSD1 | 170 zł |
Crucial MX500 SSD - 250GB - SATA-600 - 2.5" | 187 zł |
Crucial MX500 250GB Sata3 2.5'' 560/510 MB/s DGCRCWB250MX500 | 157 zł |
Crucial MX500 250GB HD-SSD25-CUL-059 | 148 zł |
Dysk CRUCIAL MX500 250GB SSD | 148 zł |
Modyfikacje Crucial MX500 CT250MX500SSD1
Ceny na Crucial MX500 CT250MX500SSD1 |
---|---|---|---|---|
Crucial MX500 CT250MX500SSD1 250 GB | od 148 zł | 20 oferty | ||
Crucial MX500 CT500MX500SSD1 500 GB | od 162 zł | 26 oferty | ||
Crucial MX500 CT1000MX500SSD1 1 TB | od 317 zł | 19 oferty | ||
Crucial MX500 CT2000MX500SSD1 2 TB | od 555 zł | 22 oferty | ||
Crucial MX500 CT4000MX500SSD1 4 TB | od 1 299 zł | 10 oferty |