SSD Crucial X6 CT500X6SSD9 500 GB
Wideo 19Zdjęcia 4 |
Crucial CT500X6SSD9 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial X6 CT500X6SSD9 500 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial X6 portable SSD 500GB CT500X6SSD9 | 277 zł |
Crucial X6 Portable SSD - 500GB - Zewn?trzny dysk twardy SSD - USB 3.2 Gen | 327 zł |
Dysk CRUCIAL X6 Portable 500GB SSD | 289 zł |
Dysk SSD CRUCIAL 500 GB USB 3.2 Gen2 540MB/s | 356 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Crucial X6 CT500X6SSD9
Ceny na Crucial X6 CT500X6SSD9 |
---|---|---|---|---|
Crucial X6 CT500X6SSD9 500 GB | od 242 zł | 12 oferty | ||
Crucial X6 CT1000X6SSD9 1 TB | od 289 zł | 16 oferty | ||
Crucial X6 CT2000X6SSD9 2 TB | od 484 zł | 16 oferty | ||
Crucial X6 CT4000X6SSD9 4 TB | od 1 029 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →