SSD Crucial X9 Pro CT2000X9PROSSD9 2 TB
Zdjęcia 6 |
Crucial CT2000X9PROSSD9 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial X9 Pro CT2000X9PROSSD9 2 TB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Micron Technology CT2000X9PROSSD9 | 875 zł |
Crucial X9 Pro Portable SSD - 2TB - Szary - Zewn?trzny dysk twardy SSD - U | 805 zł |
Crucial Dysk SSD X9 Pro 2TB USB-C 3.2 Gen2 DGCRCZGT20X9000 | 858 zł |
Crucial X9 Pro SSD 2TB HD-SSDZ-CUL-012 | 799 zł |
Dysk CRUCIAL X9 Pro 2TB | 759 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Crucial X9 Pro CT2000X9PROSSD9
Ceny na Crucial X9 Pro CT2000X9PROSSD9 |
---|---|---|---|---|
Crucial X9 Pro CT1000X9PROSSD9 1 TB | od 419 zł | 17 oferty | ||
Crucial X9 Pro CT2000X9PROSSD9 2 TB | od 748 zł | 12 oferty | ||
Crucial X9 Pro CT4000X9PROSSD9 4 TB | od 1 289 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →