SSD Crucial X9 Pro CT1000X9PROSSD9 1 TB
Zdjęcia 6 |
Crucial CT1000X9PROSSD9 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial X9 Pro CT1000X9PROSSD9 1 TB
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SSD Crucial X9 Pro 1TB 2.5" USB 3.2 Type-C 3D NAND TLC (CT1000X9PROSS | 453 zł |
Crucial Dysk SSD X9 Pro 1TB USB-C 3.2 Gen2 DGCRCZGT10X9000 | 535 zł |
Crucial X9 Pro SSD 1TB HD-SSDZ-CUL-011 | 419 zł |
Dysk CRUCIAL X9 Pro 1TB | 419 zł |
Crucial Dysk SSD X9 Pro 1TB USB-C 3.2 Gen2 113968 | 540 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Crucial X9 Pro CT1000X9PROSSD9
Ceny na Crucial X9 Pro CT1000X9PROSSD9 |
---|---|---|---|---|
Crucial X9 Pro CT1000X9PROSSD9 1 TB | od 419 zł | 16 oferty | ||
Crucial X9 Pro CT2000X9PROSSD9 2 TB | od 748 zł | 15 oferty | ||
Crucial X9 Pro CT4000X9PROSSD9 4 TB | od 1 289 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →