SSD Crucial X9 Pro CT4000X9PROSSD9 4 TB
Zdjęcia 6 |
Crucial CT4000X9PROSSD9 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial X9 Pro CT4000X9PROSSD9 4 TB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CRUCIAL X9 PRO 4T SSD EXTERNE CT4000X9PROSSD9 | 1 468 zł |
Crucial X9 Pro Portable SSD - 4TB - Szary - Zewn?trzny dysk twardy SSD - U | 1 505 zł |
Crucial Dysk SSD X9 Pro 4TB USB-C 3.2 Gen2 DGCRCZGT40X9000 | 1 529 zł |
Crucial X9 Pro SSD 4TB HD-SSDZ-CUL-013 | 1 299 zł |
Dysk CRUCIAL X9 Pro 4TB | 1 289 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Crucial X9 Pro CT4000X9PROSSD9
Ceny na Crucial X9 Pro CT4000X9PROSSD9 |
---|---|---|---|---|
Crucial X9 Pro CT1000X9PROSSD9 1 TB | od 419 zł | 16 oferty | ||
Crucial X9 Pro CT2000X9PROSSD9 2 TB | od 748 zł | 12 oferty | ||
Crucial X9 Pro CT4000X9PROSSD9 4 TB | od 1 289 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →