SSD Crucial X6 CT1000X6SSD9 1 TB
Wideo 19Zdjęcia 4 |
Crucial CT1000X6SSD9 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial X6 CT1000X6SSD9 1 TB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial X6 portable SSD 1TB CT1000X6SSD9 | 400 zł |
Crucial X6 Portable SSD - 1TB - Zewn?trzny dysk twardy SSD - USB 3.2 Gen 2 | 476 zł |
Crucial Dysk przenośny SSD X6 1000GB USB-C 3.2 Gen-2 DGCRCZGT10X6000 | 359 zł |
Crucial Portable SSD X6 1TB HD-SSDZ-CUL-005 | 369 zł |
Dysk CRUCIAL X6 Portable 1TB SSD | 347 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Crucial X6 CT1000X6SSD9
Ceny na Crucial X6 CT1000X6SSD9 |
---|---|---|---|---|
Crucial X6 CT500X6SSD9 500 GB | od 242 zł | 15 oferty | ||
Crucial X6 CT1000X6SSD9 1 TB | od 289 zł | 18 oferty | ||
Crucial X6 CT2000X6SSD9 2 TB | od 484 zł | 16 oferty | ||
Crucial X6 CT4000X6SSD9 4 TB | od 1 029 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →