SSD Crucial BX500 CT960BX500SSD1 960 GB
Wideo 19Zdjęcia 8 |
Crucial CT960BX500SSD1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Crucial BX500 CT960BX500SSD1
Ceny na Crucial BX500 CT960BX500SSD1 |
---|---|---|---|---|
Crucial BX500 CT120BX500SSD1 120 GB | od 445 zł | 1 oferta | ||
Crucial BX500 CT240BX500SSD1 240 GB | od 102 zł | 27 oferty | ||
Crucial BX500 CT480BX500SSD1 480 GB | od 292 zł | 3 oferty | ||
Crucial BX500 CT500BX500SSD1 500 GB | od 165 zł | 14 oferty | ||
Crucial BX500 CT1000BX500SSD1 1 TB | od 290 zł | 20 oferty | ||
Crucial BX500 CT2000BX500SSD1 2 TB | od 539 zł | 17 oferty |