SSD Crucial BX500 CT1000BX500SSD1 1 ТБ
Відео 19Фото 8 |
Crucial CT1000BX500SSD1 2020 рікBX Series |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial BX500 CT1000BX500SSD1 1 ТБ
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Crucial BX500 CT1000BX500SSD1Z Wewnętrzny Dysk SSD 1 TB | 476 zł |
Crucial BX500 SSD - 1TB - 2.5" SATA-600 | 351 zł |
Crucial Dysk SSD BX500 1000GB SATA3 2.5' 540/500MB/s DGCRCWBT10BX500 | 302 zł |
Crucial BX500 1TB HD-SSD25-CUL-073 | 309 zł |
Crucial BX500 2.5" 1000 GB SATA 3D NAND dysk twardy CT1000BX500SSD1 | 326 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Crucial BX500 CT1000BX500SSD1
Ціни на Crucial BX500 CT1000BX500SSD1 |
---|---|---|---|---|
Crucial BX500 CT240BX500SSD1 240 ГБ | від 102 zł | 21 пропозиція | ||
Crucial BX500 CT480BX500SSD1 480 ГБ | від 251 zł | 5 пропозицій | ||
Crucial BX500 CT500BX500SSD1 500 ГБ | від 151 zł | 27 пропозицій | ||
Crucial BX500 CT1000BX500SSD1 1 ТБ | від 200 zł | 23 пропозиції | ||
Crucial BX500 CT2000BX500SSD1 2 ТБ | від 523 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →