SSD Crucial P3 CT4000P3SSD8 4 TB
Wideo 8Zdjęcia 6 |
Crucial CT4000P3SSD8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial P3 CT4000P3SSD8 4 TB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial P3 NVMe SSD 4TB M2 2280 PCIe 30 3D-NAND CT4000P3SSD8 | 1 223 zł |
Crucial P3 SSD - 4TB - M.2 2280 - PCIe 3.0 | 1 141 zł |
Crucial Dysk SSD P3 4TB M.2 NVMe 2280 PCIe 3.0 3500/3000 DGCRCWKT04P3000 | 1 311 zł |
Crucial P3 M.2 PCI-e NVMe 4TB HD-SSDM2-CUL-044 | 1 069 zł |
Dysk CRUCIAL P3 4TB SSD | 1 076 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Crucial P3 CT4000P3SSD8
Ceny na Crucial P3 CT4000P3SSD8 |
---|---|---|---|---|
Crucial P3 CT500P3SSD8 500 GB | od 185 zł | 21 oferta | ||
Crucial P3 CT1000P3SSD8 1 TB | od 316 zł | 20 oferty | ||
Crucial P3 CT2000P3SSD8 2 TB | od 455 zł | 16 oferty | ||
Crucial P3 CT4000P3SSD8 4 TB | od 1 069 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →