SSD Crucial 5400 Pro MTFDDAK7T6TGA 7.68 TB
Crucial MTFDDAK7T6TGA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial 5400 Pro MTFDDAK7T6TGA 7.68 TB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD Micron 5400 PRO 25" 768TB MTFDDAK7T6TGA-1BC1ZABYYR | 4 667 zł |
Micron Dysk SSD 5400 PRO 7680GB MTFDDAK7T6TGA-1BC1ZABYYR DGMKRWBT7000001 | 4 526 zł |
Micron Dysk SSD 5400 PRO 7680GB MTFDDAK7T6TGA-1BC1ZABYYR 99197 | 4 612 zł |
Dysk SSD Micron 5400 PRO 7.68TB SATA 2.5" MTFDDAK7T6TGA-1BC1ZABYYR (DWPD 0 | 4 794 zł |
Micron Dysk SSD 5400 PRO 7680GB MTFDDAK7T6TGA-1BC1ZABYYR 99197 | 4 526 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Crucial 5400 Pro MTFDDAK7T6TGA
Ceny na Crucial 5400 Pro MTFDDAK7T6TGA |
---|---|---|---|---|
Crucial 5400 Pro MTFDDAK960TGA 960 GB | od 728 zł | 21 oferta | ||
Crucial 5400 Pro MTFDDAK1T9TGA 1.92 TB | od 1 359 zł | 20 oferty | ||
Crucial 5400 Pro MTFDDAK7T6TGA 7.68 TB | od 4 058 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →