SSD Crucial 5400 Pro MTFDDAK960TGA 960 GB
Crucial MTFDDAK960TGA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial 5400 Pro MTFDDAK960TGA 960 GB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD Micron 5400 PRO 25" 960 GB MTFDDAK960TGA-1BC1ZABYYR | 887 zł |
Micron Dysk SSD 5400 PRO 960GB MTFDDAK960TGA-1BC1ZABYYR DGMKRWB96000001 | 879 zł |
Micron Dysk SSD 5400 PRO 960GB MTFDDAK960TGA-1BC1ZABYYR 100024 | 896 zł |
Dysk SSD MICRON 5400 PRO 2.5″ 960 GB SATA | 822 zł |
Micron 5400 PRO 2.5" 960 GB Serial ATA III 3D MTFDDAK960TGA-1BC1ZABYYR | 744 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje Crucial 5400 Pro MTFDDAK960TGA
Ceny na Crucial 5400 Pro MTFDDAK960TGA |
---|---|---|---|---|
Crucial 5400 Pro MTFDDAK960TGA 960 GB | od 728 zł | 19 oferty | ||
Crucial 5400 Pro MTFDDAK1T9TGA 1.92 TB | od 1 359 zł | 18 oferty | ||
Crucial 5400 Pro MTFDDAK7T6TGA 7.68 TB | od 4 431 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →