SSD Crucial T700 CT2000T700SSD5 2 TB z chłodnicą
Wideo 19Zdjęcia 7 |
Crucial CT2000T700SSD5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial T700 CT2000T700SSD5 2 TB z chłodnicą
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Micron Technology CT2000T700SSD5 | 1 820 zł |
Crucial T700 SSD - 2TB - Z radiatorami - M.2 2280 - PCIe 5.0 | 1 490 zł |
Crucial T700 M.2 PCI-e 5.0 NVMe 2TB heatsink HD-SSDM2-CUL-063 | 1 399 zł |
Dysk CRUCIAL T700 2TB SSD (z radiatorem) | 1 399 zł |
Dysk SSD CRUCIAL T700 M.2 2280″ 2 TB PCI Express 12400MB/s 11800MS/s | 2 073 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Crucial T700 CT2000T700SSD5
Ceny na Crucial T700 CT2000T700SSD5 |
---|---|---|---|---|
Crucial T700 CT1000T700SSD3 1 TB bez radiatora | od 739 zł | 10 oferty | ||
Crucial T700 CT1000T700SSD5 1 TB z chłodnicą | od 779 zł | 10 oferty | ||
Crucial T700 CT2000T700SSD3 2 TB bez radiatora | od 1 300 zł | 12 oferty | ||
Crucial T700 CT2000T700SSD5 2 TB z chłodnicą | od 1 399 zł | 9 oferty | ||
Crucial T700 CT4000T700SSD3 4 TB bez radiatora | od 2 449 zł | 12 oferty | ||
Crucial T700 CT4000T700SSD5 4 TB z chłodnicą | od 2 120 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →