SSD Crucial P3 CT2000P3SSD8 2 TB
Wideo 8Zdjęcia 6 |
Crucial CT2000P3SSD8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial P3 CT2000P3SSD8 2 TB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial P3 NVMe SSD 2TB M2 2280 PCIe 30 3D-NAND CT2000P3SSD8 | 585 zł |
Crucial P3 M.2 PCI-e NVMe 2TB HD-SSDM2-CUL-043 | 631 zł |
Dysk CRUCIAL P3 2TB SSD | 631 zł |
Dysk SSD CRUCIAL M.2 2280″ 2 TB PCI Express 3500MB/s 3000MS/s | 708 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Crucial P3 CT2000P3SSD8
Ceny na Crucial P3 CT2000P3SSD8 |
---|---|---|---|---|
Crucial P3 CT500P3SSD8 500 GB | od 185 zł | 17 oferty | ||
Crucial P3 CT1000P3SSD8 1 TB | od 316 zł | 19 oferty | ||
Crucial P3 CT2000P3SSD8 2 TB | od 455 zł | 11 oferty | ||
Crucial P3 CT4000P3SSD8 4 TB | od 1 069 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →