SSD Crucial P2 CT1000P2SSD8 1 TB
Wideo 15Zdjęcia 4 |
Crucial CT1000P2SSD8 500 GB1 TB |
|
Terabajtowy dysk półprzewodnikowy Crucial można zaklasyfikować jako rozwiązanie klasy średniej. Nadaje się do uzupełniania komputerów osobistych do różnych celów, od systemów multimedialnych lub komputerów biurowych po podstawowe stacje do gier. Dysk SSD jest wykonany w kompaktowej obudowie M.2 2280, dzięki czemu można go zainstalować nawet w cienkich laptopach. Jako interfejs przesyłania danych wykorzystywana jest magistrala PCI-E 3.0 4x z protokołem NVMe, co znacznie przewyższa możliwości SATA.
Tak więc Crucial P2 CT1000P2SSD8 1 TB SSD oferuje przyzwoite prędkości odczytu i zapisu odpowiednio do 2400 i 1800 MB/s. Podstawą sprzętową modelu jest 96-warstwowa pamięć flash 3D NAND oraz kontroler Phison PS5013-E13T, który zapewnia przyzwoitą wydajność i szybkość. Inne funkcje obejmują 5-letnią oficjalną gwarancję i dobre 300 TB gwarantowanych zasobów zapisu (TBW). Zwracamy również uwagę, że linia marki obejmuje modele o różnych rozmiarach od 250 GB do 2 TB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Kup Crucial P2 CT1000P2SSD8 1 TB
Crucial P2 SSD 1 TB M2 2280 PCI Express 30 x4 NVMe CT1000P2SSD8 | 481 zł |
Dysk CRUCIAL P2 1TB SSD | 347 zł |
Dysk CRUCIAL P2 1TB SSD CT1000P2SSD8 | 347 zł |
Modyfikacje Crucial P2 CT1000P2SSD8
Ceny na Crucial P2 CT1000P2SSD8 |
---|---|---|---|---|
Crucial P2 CT500P2SSD8 500 GB | od 389 zł | 1 oferta | ||
Crucial P2 CT1000P2SSD8 1 TB | od 347 zł | 4 oferty |